3 tygodnie miesiączka ?

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
Awatar użytkownika
urma1
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 18:32

3 tygodnie miesiączka ?

Post autor: urma1 »

Witam bardzo serdecznie
Kochani powiedzcie co może być przyczyną utrzymywania się tak długiego okresu miesiączki (jeśli można to nazwać miesiączką)
wyjaśniam o co chodzi
wczoraj dowiedziałem się że ktoś bliski ( Przyjaciółka ) 3 tydzień boryka się z takim miesiączkowaniem raz mocniejszym raz słabszym
Na pytanie dlaczego nie pójdzie do lekarza twierdzi że to przez zmiany jakie nastąpiły bo we wrześniu wyleciała do Anglii i jest tam na tzw. dorobku
Ona ma 40 lat i śmiejąc się mówi mi że chyba przekwita ( głupie gadanie )
Jest niską osobą o dosyć znacznej nadwadze (około 30 kg)
sex u niej nie wchodzi w rachube bo nie ma tam nikogo do tych przyjemności
Czasami używała kulek waginalnych a praca jej to 12 godz. roboczych w restauracji
Czy to o czym pisze może mieć wpływ na taki stan zachowania się organizmu

Jestem facetem i pytam w zamiast niej samej bo Ona twierdzi że wszystko jest ok i samo przejdzie

Moderatora prosze o przeniesienie topic-a do odpowiedniego działu chyba że tu może zostać

Kurcze nie było mnie tu ponad 3 lata na forum, poradźcie coś kochani jak ona ma zadbać o siebie i co może być przyczyną

Wszystkim z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź
13112015

Re: 3 tygodnie miesiączka ?

Post autor: 13112015 »

Najlepiej zadbać o swoje zdrowie można poprzez wizytę u lekarza.
Awatar użytkownika
urma1
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 18:32

Re: 3 tygodnie miesiączka ?

Post autor: urma1 »

wracając do tematu dowiedziałem się że zażywa Aspicam BIO
i w uwagach oraz przeciwwskazaniach można wyczytać że może powodować
jawne lub utajone krwawienie
zaburzenia krzepnięcia krwi

lek ma wypisany przez lekarza w kraju
dodatkowo Diclac150mg zatem pytanie czy te leki mogą aż tak wpłynąć na taki stan organizmu ?
Wiem bardzo dobrze że najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza i kol. Antymateria wcale tą odpowiedzią mi nie pomógł zrozumieć sytuacji a chodzi mi o to aby ją przekonać jakimś argumentem do wizyty
i mieć w Was jakieś podparcie a jak się orientuje w kraju będzie dopiero na święta w grudniu
Co do tego czasu skoro te leki ma przepisane a być może one mają taki wpływ
13112015

Re: 3 tygodnie miesiączka ?

Post autor: 13112015 »

Oba leki to niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), a ta grupa leków zmniejsza krzepliwość krwi. Wszelkie kwestie związane z lekami (zmianę sposobu dawkowania lub zmianę leku) należy skonsultować z lekarzem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości