Amol

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Amol

Post autor: MiRACiDiUM »

Napewno przy dłuższym stosowaniu rozjaśni piegi, u osób o ciemniejszej karnacji może ją również trochę rozjaśnić, ale przede wszystkim zapobiega hiperpigmentacji, więc np. przebarwieniach pozostających po trądziku.
Eklerka
Posty: 173
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:25

Re: Amol

Post autor: Eklerka »

Hmmm tak czytam i myśle ze przeciez tradzik jest choroba przewlekła i do leczenia potrzebny jest antybiotyk doustny a kuracja trwa ok 3 miesiecy i nie gwarantuje trwałych efektów(cytuje pania dermatolog).
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Amol

Post autor: MiRACiDiUM »

Eklerko, wydaje mi się jednak, że nie zawsze właściwym rozwiązaniem w leczeniu trądziku młodzieńczego jest antybiotykoterapia. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że jest to choroba przewlekła. Ale myślę, że w niezbyt nasilonym trądziku można się obyć bez antybiotyków. Nie potępiam antybiotyków, ale nie jestem zwolennikiem zażywania ich przy byle okazji, bo nie są one obojętne dla naszego organizmu. Zabijają bakterie, ale przecież bezpośrednią przyczyną występowania trądziku jest nadczynność gruczołów łojowych - spowodowana głównie przez androgeny - oraz złuszczające się komórki naskórka, które powodują zaczopowanie mieszków włosowych. Powstają wtedy dogodne warunki do rozwoju Propionibacterium acnes (należą one do naturalnej flory bakteryjnej skóry). Oprócz ewentualnej antybiotykooterapii powinno się więc usuwać przyczynę trądziku i dbać o skórę .
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Amol

Post autor: Aniaww »

Jest sporo metod leczenia i o konieczności stosowania antybiotyku decyduje lekarz. Są formy trądziku przy których tylko farmakoterapia działa, ale są i łagodniejsze, które leczy się kremami, maściami i różnymi preparataminaskórnymi".

Ale tylko lekarz oceni która forma jest potrzebna i wystarczająca w konkretnym przypadku.
Koldarius
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2009, o 16:29

Re: Amol

Post autor: Koldarius »

Ja stosuje Acnosan i masc Benzacne. Dziala to naprawde dobrze jesli stosuje sie regularnie.
mokia
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:25

Re: Amol

Post autor: mokia »

Przede wszystkim polecam zbadac swoją dietę, ponieważ kazdy z nas inaczej reaguje na pokarm, a szczególnie w okresie dojrzewania, kiedy zmienia się gospodarka hormonalna
wartenka
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, o 10:03

Re: Amol

Post autor: wartenka »

Polecam przy takich pytaniach sprawdzać sobie oryginalną ulotkę, by nie mieć wątpliwości na co dany produkt jest. i to nie tylko jeśli chodzi o Amol ale też inne produkty. Ja zawsze patrzę na suplech. Tutaj ulotka dla amol:
ulotka_1_.pdf
Amol
(99.93 KiB) Pobrany 58 razy
Ja też czasem sprawdzam w googlach poszczególne składniki na co dokładnie są. Polecam
manka12
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 11:51

Re: Amol

Post autor: manka12 »

Ja zawsze sprawdzam skład leku czy produktu, żeby wiedzieć czy i jak zadziała. Wchodze wulotkę i zwyczajnie szukam w googlach co na co jest.
Kitkux
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2017, o 11:15

Re: Amol

Post autor: Kitkux »

Ja też sprawdzam skład leku, nie chciałbym trafić na jakiś niewłaściwy składnik. Często mam rozpisane składy produktów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości