Amol

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
amol

Amol

Post autor: amol »

Czyamol moze oczyszczac skore jak ma sie problemy tradzikowe?moze pomoc na znikanie pryszczy? i na co on tak wogole jest?
Ostatnio zmieniony 8 sie 2006, o 17:37 przez amol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Amol

Post autor: MiRACiDiUM »

AMOL - płyn 100ml

Skład
100 g preparatu zawiera: 1,0 g olejku melisy indyjskiej 1,0 g goździka 2,4 g kory cynamonowej 5,7 g cytryny 2,4 g mięty pieprzowej 2,4 g lawendy 17,23 g mentolu alkohol etylowy ad 100 g.

Działanie
Działa uspokajająco, dezynfekująco, poprawia krążenie.

Wskazania
Wewnętrznie: przeziębienia (ból gardła, kaszel, chrypa), zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nieżyt jelit, wzdęcia, mdłości, bóle brzucha), dolegliwości na tle nerwowym, zaburzenia snu, migrena. Zewnętrznie: bóle mięśniowe i stawowe, rwa kulszowa, ból głowy, nerwobóle, ból zębów, ukąszenia owadów, wypryski skórne, higiena jamy ustnej.

Dawkowanie
Wewnętrznie: doustnie 10-15 kropli preparatu w 1/2 szklanki płynu lub z cukrem. Do inhalacji 1 łyżeczkę na 1 l gorącej wody. Zewnętrznie: wcierać bez rozcieńczania w bolące miejsca, można stosować w postaci okładu po rozcieńczeniu wodą (1:3).

Pozdrawiam
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Amol

Post autor: Marcin I. »

Czyli może
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Amol

Post autor: Gosiaczek »

nie radzę stosować
zawiera alkohol a to źle wplywa na cerę
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Amol

Post autor: Marcin I. »

hmm - a myślałem, że to najskuteczniejszy środek dezynfekujący (zarówno do stosowania zewnetrznego, jak i wewnętrzengo
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Amol

Post autor: MiRACiDiUM »

Jeśli miałby pomóc, myślę, że warto spróbować. Zależy jakie są to problemy trądzikowe, jeśli niewielkie - to może lepiej wybrać jakiś łagodny środek bez alkoholu. A w przypadku mocniejszego trądziku to chyba warto spróbować, przecież w antybiotykach stosowanych na trądzik w postaci płynu też jest alkohol, np. Davercin, Acnosan (ten prep. chyba nie jest antybiotykiem). Poza tym można rozcienczyć wodą, jak napisali w akapicie o dawkowaniu.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Amol

Post autor: Vinci »

Bardzo dobrym specyfikiem na trodzik jest Tribiotyk, trzy antybiotyki wzajemnie uzupełniajace sie w dzałanu, na prawde pomaga
bagatha

Re: Amol

Post autor: bagatha »

jak pisalismy, lepiej wybrac sie dermatologa i on najlepiej dobierze odpowiedni srodek, eksperymenty roznie moga sie skonczyc
???

Re: Amol

Post autor: ??? »

A oczyszcza skore nie powodujac dodatkowych wypryskow?
Marta
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2006, o 12:57

Re: Amol

Post autor: Marta »

Ja uzywam davercin i jakoś mi za bardzo nie pomaga. Nie wiem moze byloby cos lepszego?
ekamnn

Re: Amol

Post autor: ekamnn »

Jak by sie oczyszczalo skore amolem to chyba by sie nic nie staklo i nie powodowaloby to dodatkowych wypryskow :)
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Amol

Post autor: MiRACiDiUM »

Polecam Acne derm. Można kupić bez recepty za ok. 17 zł. Substancją aktywną jest tutaj kwas azelainowy, który działa przeciwtrądzikowo i usuwa przebarwienia na skórze. Trzeba go stosować przynajmniej 4 tygodnie. lepiej nie smarować zaraz po umyciu twarzy bo może lekko szczypać na poczatku. No i nie można nakładać na ten krem już zadnych kosmetyków. Używałem i już nie mam problemow z trądzikiem Pozdrawiam
Marta
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2006, o 12:57

Re: Amol

Post autor: Marta »

Dzięki wielkie Hmm mowisz o przebarwieniach jakiego rodzaju? czy chodzi Ci rowniez o piegi? tzn czy ten preparat bedzie mial jakis wplyw na piegi Odpisz prosze
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości