ANALITYKA a książeczka SANEPIDOWSKA

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

ANALITYKA a książeczka SANEPIDOWSKA

Post autor: Loa_Loa »

Witam, czy wyrabiał ktoś książeczkę sanepidowską na studia? Słyszałam, że jest niezbęna, ponieważ jestesmy narażeni na różne szkodliwe dla zdrowia odczynniki. Długo trwa wyrobienie takiej książeczki? Co mniej więcej robiliście, aby była wyrobiona?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: ANALITYKA a książeczka SANEPIDOWSKA

Post autor: Hogwartnik »

EmmaEdzia pisze:Witam, czy wyrabiał ktoś książeczkę sanepidowską na studia? Słyszałam, że jest niezbęna, ponieważ jestesmy narażeni na różne szkodliwe dla zdrowia odczynniki. Długo trwa wyrobienie takiej książeczki? Co mniej więcej robiliście, aby była wyrobiona?
Nie wiem czy na same studia jest niezbedna. na pewno jest potrzebna na praktyki. Jak sie uda dostac skierowanie od uczelni, to jest szansa na zrobienie jej za darmo, bo koszt badan, lekarza to zwykle ok. 100 zl w zaleznosci od miasta. Jesli chcesz ja wyrobic idzie sie do sanepidu, sa prowadzone albo zapisy albo jak maja laboratorium to przez trzy dni wita sie co dzien z probka kalu. Potem po paru dniach dostaje sie wyniki i lekarz medycyny pracy podbija ksiazeczke. Czesto ksiazeczke trzeba kupic samemu i mozna je znalezc w ksiegarniach.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: ANALITYKA a książeczka SANEPIDOWSKA

Post autor: Loa_Loa »

Okej, dziękuję za info!
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: ANALITYKA a książeczka SANEPIDOWSKA

Post autor: irmina_p »

Na WUMie książeczka nie jest potrzebna ani w takcie studiów, ani na praktyki.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: ANALITYKA a książeczka SANEPIDOWSKA

Post autor: Loa_Loa »

Może zależy od miasta A Lbl?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość