Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
atrepner14a
Posty: 11
Rejestracja: 26 lip 2014, o 13:04

Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: atrepner14a »

Witam,
Chciałbym poznać opinię ludzi którzy studiowali w Poznaniu analitykę medyczną. Jako iż po napisaniu matury z biologi, chemii i fizyki w tym roku stwierdzam, że na medycynę mogę się nie odstać, więc składam papiery również na ten kierunek. Jaki jest tam poziom kształcenia? Jaki mają tam sprzęt i stan budynków? Jak jest tam ze stypendium? Interesują mnie także inne miejscowości, więc jeśli ktoś tam studiuje, to mógłby mi coś napisać również o tym jak jest u niego. Z naciskiem jednak na Poznań.
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: chryzolaminaryna »

UMP mogę polecić z całego serca. Nie jestem na analityce, ale studiuję na wydziale farmaceutycznym i nie mogę narzekać. Ludzkie podejście do studenta, prowadzący często potrafią pójść nam mocno na rękę, nawet jeżeli średnio im to odpowiada. Jeżeli chodzi o sprzęt to jasne, zawsze może być lepiej, ale jest ok.
Ja jestem zadowolona. I jeżeli poprawię maturę za słabo, żeby zostać na umpie, to będzie płacz.

atrepner14a
Posty: 11
Rejestracja: 26 lip 2014, o 13:04

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: atrepner14a »

Farmacja, medycyna, czy analityka to prawie to samo. Znaczy podobne kierunki. Jak jest w Poznaniu z kosztami życia? Dałoby się przeżyć za 1000 zł za miesiąc?
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: chryzolaminaryna »

No właśnie nie do końca. Lekarski jest na innym wydziale, a to czasami całkowicie zmienia obraz studiów i studiowania samego w sobie. Ale swoj wydział, tak jak mówiłam, polecam bardzo! I Dziekan cudowny.

A czy da się przeżyć za 1000zł , to kwestia bardzo indywidualna. Mieszkając w Eskulapie spokojnie zamieścisz się w tej kwocie. Jeżeli chcesz wynajmować pokój w mieszkaniu i tysiąc jest całym Twoim budżete, to może być ciężko. Chociaż to tez zależy jak trafisz, bo równie dobrze możesz mieszkać za 500, jak i za 900zł.
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: Jannx »

Ja jestem na analityce w Poznaniu i jestem póki co bardzo zadowolony Poziom z pewnością wysoki, no ale to już od Ciebie zależy ile Ci z tej wiedzy zostanie, a do przyswojenia raczej sporo O materiały też nie jest trudno o od lat wszystko krąży po ludziach
Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: Nojestem »

Jak to jest z tymi listami? Przy uzupełniającej oficjalnie kończy się przyjmowanie w Poznaniu? Czy dalej biorą?
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: Jannx »

Biorą biorą. Po tej niby ostatniej liście zawsze się znajdzie ktoś kto zrezygnuje. W takim wypadku po prostu dzwonią do kolejnych osób z listy
RAzor123
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2015, o 18:41

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: RAzor123 »

Jestem na 30 msc.na rezerwowej w Lbl.JAk myśłicie jest szansa sie dostać ?NIe wiem czy załatwiąc sb mieszkanie i czekać czy nie robic sb nadziej.
Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: Nojestem »

Po co robią listy uzupełniające w Poznaniu dla osób, z jeszcze niższymi pkt skoro zostało tylko 13 miejsc?
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: Jannx »

Nie bardzo rozumiem czemu mieliby nie robić
mp7986
Posty: 31
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:21

Re: Analityka medyczna w Poznaniu i w innych miejscowościach

Post autor: mp7986 »

Zwalniam miejsce na analityce medycznej na UMP w przyszłym tygodniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości