Anatomia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Anatomia

Post autor: Merien »

Możesz wypożyczać książki w momencie, gdy dostaniesz legitymacje i przejdziesz szkolenie biblioteczne. Ewentualnie jeśli znasz kogoś ze starszego rocznika to możesz wypożyczyć na jego kartę, jeśli się zgodzi (biblioteka działa także w wakacje:)
aessik
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2013, o 17:11

Re: Anatomia

Post autor: aessik »

rany, to tak ciezko dostac te ksiazki ze juz chcecie rzucac sie we wrzesniu i wypozyczac.?
krmowm2
Posty: 196
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 12:53

Re: Anatomia

Post autor: krmowm2 »

Mogliśmy wypożyczać 01.10, była dosyć duża kolejka ale wtedy wszystko można jeszcze dostać. Szkolenia jeszcze wtedy nikt nie miał za sobą.
Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Anatomia

Post autor: wia »

A ile książek można wypożyczyć na raz? Bo zakładając, że własnego będę mieć tylko Woźniaka, Sobottę i Zabla wychodzi na to, że będę musiała podstawić pod bibliotekę ciężarówkę, żeby tę tonę obowiązkowych książek i skryptów przetransportować do mieszkania
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Anatomia

Post autor: Merien »

Studenci moga wypożyczać max 10 książek na semestr.
Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Anatomia

Post autor: wia »

Ajć, coś czuję, że będę częstym gościem w czytelni.
W takim razie co warto wypożyczyć? Pytam o tytuły, z których korzysta się w domowej nauce najczęściej i które najtrudniej dostać przychodząc do biblioteki, aby skorzystać z księgozbioru na miejscu.
aessik
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2013, o 17:11

Re: Anatomia

Post autor: aessik »

wybaczcie, ale czy wy jestescie chorzy na glowe

juz najlepiej zacznijcie sie uczyc.
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: Anatomia

Post autor: Murthad »

Każda książka jest dostępna w postaci ksero w kilku punktach poznania wiec bez paniki
Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Anatomia

Post autor: wia »

aessik pisze:wybaczcie, ale czy wy jestescie chorzy na glowe

juz najlepiej zacznijcie sie uczyc.
Po co te nerwy? Nie stać mnie na kupno wszystkich podręczników, a nie chcę się obudzić z ręką w nocniku na tydzień przed sesją, że nie mam się z czego przygotować Uczyć się do 1 października nie zamierzam, dziękuję za troskę.
Murthad pisze:Każda książka jest dostępna w postaci ksero w kilku punktach poznania wiec bez paniki
Uśmiałam się, czytając o jakimś punkcie ksero u Żyda, który ma dla studentów medycyny po prostu wszystko, i to w czcionce kilkakrotnie pomniejszonej, żeby taniej wyszło
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: Anatomia

Post autor: Murthad »

Czcionka nie jest wcale pomniejszona
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Anatomia

Post autor: Włóczykijek »

Tylko jak będziesz się wybierał do Żyda, pamiętaj o właściwej formułce, bo będzie opiernicz
p_lenticularis
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2013, o 10:11

Re: Anatomia

Post autor: p_lenticularis »

"Czy kolega/koleżanka zostawiła może ultnazwa książki / aż mi się łezka w oku zakręciła.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Anatomia

Post autor: mickey_mouse »

Włóczykijek, jaka to formuła? Nie chciałabym podpaść na dzień dobry
p_lenticularis pisze:"Czy kolega/koleżanka zostawiła może ultnazwa książki / aż mi się łezka w oku zakręciła.
To jest to? Ale tak trochę bez sensu się wydaje, może powinno być: Czy koleżanka zostawiła może u panaltnazwa książki w bierniku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości