audiofonologia 2012

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

tak już o tym się przekonałam, a to tylko rekrutacja
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

a kiedy płacimy za indeks i legitymacje?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

O ile dobrze pamiętam to dowód wpłaty pokazuje się w dziekanacie przy odbiorze legitymacji.
Więc najlepiej jakbyś dokonała przelewu przed rozpoczęciem roku akademickiego
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

aa czyli to jeszcze trochę myślałam, że teraz już się płaci
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Nie, wydaje mi się, że nie. Ale jak prześlesz wcześniej to będziesz miała z głowy Tylko potem trzeba pilnować się by nie zgubić potwierdzenia przelewu.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

a jak wygląda sprawa z zaliczeniami przedmiotów? Jest trudno?
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

aa Carla, i jeszcze jedno czy to jest prawda, że owszem obóz nie jest obowiązkowy, ale chyba tuż po rozpoczęciu roku czy tam ślubowaniu wyjeżdżamy na jakieś 3 dni na zajęcia z psychologami?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Ostatnio to wyglądało tak, że w niedzielę przed rozpoczęciem zajęć mieliśmy na uczelni dzień integracyjny. Najpierw była gadka dla wszystkich na auli, a potem każdy kierunek integrował się w już w swoim gronie (my mieliśmy spotkanie prowadzone bodajże przez psychiatrę). WUM zorganizował też możliwość integrowania się podczas posiłku

A co do zaliczeń: nie mam pojęcia jak to wygląda na Waszym kierunku. Na pewno tak jak i u nas zaliczenia z niektórych przedmiotów będą tylko formalnością, a z niektórymi trzeba się będzie namęczyć.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

ok a keidy robiłaś szczepienia? niby napisali mi, że za daramo ejst po immartykulacji, ale nie wiem czy książeczkę szczepien dostajemy na wumie czy u lekarza i jak wygląda sprawa ze skierowaniami? rany ale jaja już są z tym nawet nie zaczęłam studiować, a już formalności mam dość

dziękuję za Twoją cierpliwość
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Nie ma za co, cieszę się, że mogę pomóc

Ja miałam szczepienia przeciwko WZW B w gimnazjum, więc nie musiałam ich powtarzać. Sprawdź czy Ty na pewno nie miałaś ich robionych.
Pozostaje jeszcze badania na nosicielstwo Salmonella - Shigella , które robiłam w ferie zimowe.
Po skierowania udajemy się do Działu Obsługi Studentów.
Na załatwienie tego wszystkiego masz cały rok, do rozpoczęcia praktyk po I roku.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

aa to spokojnie nie bd się z tym śpieszyć.
a czy np. można na wykładach korzystać z jakiś laptopów itp? niektórzy mówią, że to przydatne
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Nie ma co się co śpieszyć - o ile masz te szczepienia już wykonane

Co do laptopów - sądzę, że większości wykładowców nie będzie to przeszkadzać. Ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć, bo u nas rzadko kiedy ktoś korzysta z nich na wykładach (a jeżeli korzysta to raczej w innych celach niż naukowych )
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

no jak patrzyłam na kilka pzredmiotów które bd mieć też sobie myślę, że laptop trzeba zabrać ze sobą, ale żeby nie umrzeć z nudów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości