AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
karolina

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: karolina »

wie ktoś moŻe co trzeba zdawac aby dostać sie na awf w lublinie
IZA

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: IZA »

cZESC WIE KTO¦ MO¯E DO KIEDY SK£ADA SIE PAPIERY NA AWF I KIEDY SA TESTY SPRAWNO¦CIOWEZ GÓRY DZIEKI:)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2007, o 16:26 przez IZA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Guru »

IZA pisze:ZESC WIE KTOŚ MOŻE DO KIEDY SKŁADA SIE PAPIERY NA AWF I KIEDY SA TESTY SPRAWNOŚCIOWE?
Gdybys podala o jaka uczelnie CI chodzi, podejrzewam ze ktos by odpowiedzial
Mathef

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Mathef »

Siemano ja mam taki problem :D : jakbyscie mnie ocenili (wybieram sie na AWF do Katowic)

Przez 5 lat grałem w młodzikach i Juniorach Heko Czermno (seniorzy byli nawet w 2 lidze Piłki Noznej), jestem fanem futbolu i znam zasady gry.

Od dwóch lat jestem zawodnikiem Boksu Tajskiego - Muay Thai (sport nieolimpijski, nie ma w polsce związku - jest zrzeszenie)

Tydzien temu wziałem udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta KATOWICE z duzym powodzeniem

Za 1,5 tyg jade na Mistrzostwa Polski w MuayThai i licze na medal nie koniecznie złoty :D

na maturze zdaje Geografie

na swiadectwie z Chemii 2 z Bilogii 3 :/

jak oceniacie moje szanse jestem bardziej sportowcem niz uczniem :D
sphinx

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: sphinx »

Generalnie to chyba nieistotne jakie masz oceny na swiadectwie, chyba, ze po rekrutacji matur nastapi konkurs swiadectw, co bedzie powodem duzej liczby kandydatow. a pod drugie caly czas bylem przekonany ze na AWF tzreba zdac biologie na podstawie, ale of kors moge sie mylic :) no a do ocen z matury dochodzi jeszcze test sprawnosciowy, a z tym chyba problemow miec nie bedziesz:D
IZA

:)

Post autor: IZA »

Gdybys podala o jaka uczelnie CI chodzi, podejrzewam ze ktos by odpowiedzial[/quote]

NO TAK ZAPOMNIA£AM :)
NO TO DO KRAKOWA I RZESZOWA :)
:)
Martyna

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Martyna »

Czesc, moze ktos sie orientuje co trzeba w tym roku zdawać aby dostać sie na awf i jakie mozliwe czasy do danych dyscyplin:) z góry dzieki
Martyna

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Martyna »

a i na waf w Warszawie:)
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Poszukaj na stronie uczelni.
Martyna

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Martyna »

wiesz co na stronie nie bardzo jest to napisane bo gdyby było to bym sie tutaj nie pytała:/
owca2

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: owca2 »

mam pytanie czy,Żeby dostać sie na awf trzeba zdawać aŻ 5 przedmiotów na maturze?
Marcin
Posty: 34
Rejestracja: 24 maja 2007, o 22:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Marcin »

Zależy od wymagań uczelni. Jeśli tak to najwyżej będziesz miał 0pkt z tego przedmiotu przy rekrutacji
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Ja sie nie spotkalem z AWF-em, który wymaga az tyle. 4 chyba bylo najwięcej. Ale w wiekszości 2 wystarczą zupełnie(jeszcze kierunek jest wazny). Pozatym nawet z 0 pkt z jednego przedmiotu i światnie zdaną sprawnościówka(ew. dodatkowe punkty za klase mistrzowską) można się dostać bez problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości