AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Co ty za głupoty wypiszujesz. Wszedzie na AWF-y sa wymagane jakis przedmioty i oprocz biologii sa tez inne(zazwyczaj sa dwa). jak masz dobrze napisane, a sprawnosciowy pojdzie ci srednio to masz wieksze sznase sie dostac niz z matura na 30 % i full sprawnosciowka. Tak było kiedys. A klasa mistrzowska nigdy juz od kilku dobrych lat nie zwalnia ze sprawnościowych i to mozna sobie przeczytac na stronie interentowej. Za klase mistrzowska sa za to dodatkowe punkty(nawet cakiem sporo-zalezy od dyscypliny).
Studentka AWF
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2007, o 16:44

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Studentka AWF »

Jeszcze 2 lata temu w Gdańsku na AWF-ie klasa mistrzowska zwalniała z egzaminów.Nie mieli wtedy określonych wymagań co do zdawanych przedmiotów na maturze.A ze świadectwa ukończenia szkoły brali i sumowali wedle kandydata biologie albo chemie,historie albo geografie,fizyke albo matme i w-f oczywiście.Później patrzyli na egzamin spawnościowy i wyniki matur.Nie było tak,że jeśli ktoś dobrze napisała mature i słabiej zaliczył sprawnościowy to się dostał.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Progi nie sa powalajace na AWF. Dlatego na niektorych wystarczy sredni poziom sprawnosciowki. To sie wszystko na punkty teraz przelicza. Dlatego mozna miec gorszy, a nie jak kiedys trzeba byl miec okreslone rezultaty.
asdf
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 13:04

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: asdf »

Witam! Mam pytanie co trzeba eraz zdawać na maturze żeby dostać sie na AWF- turystykę i rekreację?
???

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: ??? »

Ja teŻ mam pytanko dot. turystyki i rekreacji-na ten kierunek tez jest taki sam test sprawnosciowy I jezeli nie jestem dobra z w-fu, nic nie trenuję (ale ten kierunek mnie interesuje), to nie mam szans startować i ewentualnie dostać się na niego
???

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: ??? »

Aha jeszcze jededo-myślałam o AWF-ie we Wrocławiu:))
Paulina

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Paulina »

Co trzeba zdawac na maturze zeby dostac sie na awf we wroclawiu, krakowie lub warszawie?
Paulina

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Paulina »

Interesuje mnie keirunek wychowanie fizyczne
???

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: ??? »

Hej mam pytanie. Czy jesli ide na AWF to moge grac tam w jakas gre jesli nie gralam wczesniej w klubie? Czy oni sami wybieraja?
Pyska
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2007, o 16:15

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Pyska »

A mnie interesuje co trzeba zdać żeby dostać się na rehabilitacje na AWF w Krakowie. Co powinnam zacząć trenować. Biegam całkiem nieźle Wiele razy byłam na zawodach. Mam zawsze 6 z biegu na kilometr ale z pływaniem jest gorzej. Jak dobrze zaliczyć pływanie żeby się dostać? jaki czas zapewni mi miejsce na mojej wymarzonej rehabilitacji?

[ Dodano: Wto Paź 23, 2007 12:07 ]
I mam jeszcze jedno pytanie. Zwracam się do osób, które są w trakcie studiów lub zaraz po ich skończeniu. Słyszałam, że po rehabilitacji strasznie trudno znaleźć prace oraz, że rehabilitanci w Polsce zarabiają 700 złotych? Czy to prawda?
iwona

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: iwona »

co mam zdać na maturze aby dostać sie na awf?
szczupak89

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: szczupak89 »

Do Pyska
Widze Że ty teŻ sie wybierasz na awf:-D ¯ycze powodzenia w dostaniu sie
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Jagmin »

powiem z własnego doświadczenia: trzeba biegać bardzo bardzo dobrze i doskonale pływac żeby sie dostac na krakowski AWF
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość