AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
candycanechildren

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: candycanechildren »

zieneq poopowiadaj jeszcze o tym biegu wahadłowym, bo nie rozumiem na czym on polega ( mam biegać bo linii w rytm sygnały wydawanego przez nauczyciela :P tak aby przebiec 10 km?). Wyjaśnij o co chodzi z egzaminem z prezjściem 3m po drabinkach. Daj jakieś rady jak to najszybciej zrobić. Napisz teŻ jakie ćwiczenia robić, aby przygotować się do wszystkich testów sprawnościowych.
KKK

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: KKK »

Na kierunek Sport klasa sportowa jest wymagana, nie jest opcjonalna.
KASIA

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: KASIA »

CZY KTO¦ WIE JAK WYGLADA EGZAMIN II STOPNIA FIZJOTERAPIA AWF WROCLAW
licencja na usprawnianie

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: licencja na usprawnianie »

witam

Czy ktoś dysponuje testami z ubiegłych lat lub moŻe przynajmniej podać przykładowe pytania, jakie występują w testach na studia magisterskie na fizjoterapie na AWF - Wrocław ?
z³o¶nica

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: z³o¶nica »

hej ja od przyszlego roku wybieram sie na awf we wro na fizjoterapie, ale jak tak czytam wasze wypowiedzi to troszke mnie przeraza ten test sprawnosciowy, nie chodzilam do klasy sportowej , nie uprawiam zadnego sportu i wf tez przewaznie w szkole sredniej unikalam :) czy mimo to mam sznase tam startowac? jesli chodzi o mature to przyloze sie i mysle ze dobrze zdam]
Charles
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 17:23

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Charles »

Witam, mam pytanie, chcąc dostać się na AWF we Wrocławiu kierunek wychowanie fizyczne, musze zdawać na maturze ktorys z tych przedmiotow? (tj. Biologia, Chemia, Fizyka) Czy jest mozliwosc zdawania innego przedmiotu np. Geografii? Bo lepiej byloby mi ja zdawac, ale jesli bede musial zdawac biologie to spoko Pozdro
iloncia

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: iloncia »

chciałabym się dowiedźieć co mam zdawać na maturze,Żeby się dostać na studia z fizykoterapii? Proszę o szybką odpowiedź-) Dziękuje
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Gosiaczek »

a ja ciekawa jestem czy ktoś z forum dostał się na AWF we Wrocławiu na fizjoterapię.
Interesuje mnie próg pkt i takna oko jak trzeba było zaliczyć egzamin sprawnościowy
justyna

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: justyna »

Ja mam pytanie czy koniecznie trzeba zdawać 5 przedmiotów na maturze czy brane są teŻ oceny ze świadectwa z tych przedmiotów pod uwagę przy rekrutacji? :)
asdf
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 13:04

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: asdf »

No własnie.
To trzeba aż 5 przedmiotów?
Co trzeba teraz zdawać na maturze żeby dostać sie na AWF- turystykę i rekreację?
polski, jezyk i myslałem że ta reszta to do wyboru ja zdaje geografie.
gosc

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: gosc »

no wlasnie tez nie wiem czy moge zdawac j.pol, j.ang., biole podst. i gegre rozsz. bez matmy bądź fizy. prosze jesli wiecie to napiszcie.
tysia

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tysia »

czy aby dostac sie na fizjoterapie potrzebna jest umiejętność pływania i czy wogole konieczna jest umiejetnosc plywania
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Marzena »

czy aby dostac sie na fizjoterapie potrzebna jest umiejętność pływania i czy wogole konieczna jest umiejetnosc plywania
to zalezy gdzie, ale zawsze lepiej jest ta umiejetnosc posiadac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości