AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Dib00 »

Na fizjoterapię w niektórych miastach chcą samej biologii (np. UMed Poznań).
5432455435

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: 5432455435 »

W przyszłym roku będę startował na fizjoterapię we Wrocławiu. Zdawać będę i biologię i chemię, bo myśle też o weterynarii. Co do testów sprawnościowych to nie będę miał z nimi żadnego problemu.
Kazuko
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 18:19

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Kazuko »

Arczi! Mógłbyś wyjaśnić na czym polega tor przeszkód i bieg wahadłowy?


Dobra już wiem.

mam pytanie do ogółu.
Już wiem, co jest na teście na fizjoterapię, a jak to wygląda na turystykę?
mimbla777
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 07:08

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: mimbla777 »

mam pytanie - czy na ASP we wrocku (kierunek turystyka) trzeba koniecznie zadwac na rozszerzeniu ktorys z tych trzech przedmiotow: biola, chemia, fiza bo chcialabym geografie na rozszerzeniu i biole na podstawie i nie wiem czy wtedy bym miala szanse na przyjęcie i jescze jedno: na testach sprawnosciowych trzeba robic brzuszki a ja nie moge ze względu na oczy. Czy to mnie dyskwalifkuje?
Danusia
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2008, o 14:20

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Danusia »

Mam pytanie czy przy wadzie wzroku nie ma problemu z dostaniem się na kierunek fizjoterapii ? Obecnie nosze soczewki.
arczi
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2008, o 14:18

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: arczi »

Nie chyba nie będzie problemu ale żeby się upewnić lepiej zobacz jakich przeciwwskazań nie tolerują na AWFie - ale tam prędzech chodzi o jakieś weneryczne albo przewlekłe choroby płuc itp
Domi:)
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 20:52

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Domi:) »

czy ktos byl na takich kursach przygotowujacych do testu sprawnosciowego bo słyszałam ze warto na taki kurs sie zapisac ale chciałam sie dowiedziec jak on wyglada
Iskierka
Posty: 100
Rejestracja: 6 lis 2007, o 16:52

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Iskierka »

a orientuje sie ktoś może, czy testy są trudne?
Wiem, jakie są konkurencje itp. ale czy przeciętny sportowiec ma spore szanse je zaliczyć na tyle, żeby sie dostać?
Nie jestem jakimś dnem sportowym, uprawiam dyscypline, która niestety ma sie troche nijak do testu.
karoliczek130
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2009, o 15:30

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: karoliczek130 »

Witam mam pytanie, jestem jeszcze w gimnazjum i w wakacje poważnie złamałam ręke. Sport to moje hobby, zawsze marzyłam żeby studiowac na AWF-ie, ale do tej pory jeszce do konca nie wyprostuje ręki, lekarz mówił mi że raczej do samego końca jej nigdy nie wyprostuje, stad moje pytanie czy jak juz normalnie bede ćwiczyła na wf-ach, uprawiała sport i brała udział w zawodach to czy będe miała jakieś szanse się dostać? Prosze o odpowiedź, naprawde mi zalezy
damjano
Posty: 19
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:39

2 pytania

Post autor: damjano »

Witam
Wybieram sie własnie na awf do Wrocławia. Chciałbym złozyc papiery na fizjoterapie oraz TiR i mam takie 2 pytania:

czytam na stronie wrocławskiego awfu, że trzeba zaliczyc egzaminy wstępne-ok, egzamin wstepny dla fizjoterapi jest 4 lipca-ok-bede-wszystko luz, egzamin wstepny dla wydziału wychowanie fizyczne (czyli tez TiR obejmuje) jest 6 lipca.tylko własnie mnie juz 6 lipca nie bedzie, jade za granice do pracy, zeby zarobic na studia, i teraz czy bedzie taka mozliwość aby ten egzamin wstepny co do niego podejde 4 lipca przepisali rowniez wyniki na 6? przeciez sa to te same cwiczenia itd


druga sprawa jest tez podobna, bowiem gdy zostaną ogłoszone wyniki i dostane sie, trzeba bedzie sie zadeklarować podpisac itd ze sie zostaje na tych studiach, ale własnie gdy ja bede za granicą, moze ktos z rodziny to za mnie zrobic? wiem ze starsi znajomi nie raz tak robili, oni gdzies pracowali i przez telefon mowili rodzicom gdzie dawac papiery , gdzie odebrac itd ale pewnie kazda uczelnia ma swoje wymagania

z góry badzo dziekuje za pomoc
:*
anulinka
Posty: 38
Rejestracja: 26 lut 2007, o 17:27

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: anulinka »

co do przepisania to najprawdopodobniej tak będzie, tak przynajmniej mówiła babka na dniach otwartych-że nie trzeba kilkukrotnie go zdawać, ale najlepiej zadzwoń i się zapytaj:)
damjano
Posty: 19
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:39

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: damjano »

dziekuje CI bardzo :*


a wybiera sie ktos na fizjoterapie oprócz mnie?
Lokash
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2009, o 22:06

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Lokash »

Witam
Interesują mnie studia uzupełniające magisterskie na kierunku Fizjoterapia. Wiem ze jest egz w formie testu. Wie ktoś jak ten test wyglądał w zeszłych latach albo posiada ktoś zdjęcia takiego testu. Był bym wdzięczny za informacje na forum lub na maila Lokash_[at].pl
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości