AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
damjano
Posty: 19
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:39

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: damjano »

wie ktos czy 2 listopada wolny?
i jak tam u was? podobaja sie studia? jak wrazenia?
radzios
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2010, o 14:28

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: radzios »

Witam, chciałem poczytać forum, gdyż właśnie wybieram się w tym roku na AWF, niestety powyższa strona mi nie wchodzi (wyskakuje jakiś błąd - Critical Error ) . Wie ktoś z was może dlaczego, bądź zna stronę web do bardziej aktualnego forum? Wszelka pomoc wskazana
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: komasia91 »

Dokładnie, ja też prosiłabym o link do jakiegoś aktualnego forumd
yh ja mam problem jeśli chodzi o wpłatę pieniędzy, termin jest do 2 lipca a ja wpłaciłam 30 czerwca po otrzymaniu wyników matury i teraz się martwię bo w internetowej rekrutacji na moim profilu jeszcze nie ma tych pieniędzyboję się co będzie jeśli do jutra nie otrzymają ich
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: komasia91 »

A dobra już wszystko ok, dzisiaj byłam złożyć papiery i okazało się że otrzymali te pieniądze i już mam je na ir teraz tylko czekam na wyniki rekrutacji
alegie
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2010, o 10:15

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: alegie »

jesli dobrze znalazłam to wyniki rekrutacji mają być dzisiaj ale na stronie awf ani tak koncie kandydata nie ma żadnej informacji czy to na pewno dzisiaj i o której/ wiecie może czy to dzisiaj? i jeśli tak to czy listy zakwalifikowanych będą dostępne w necie?
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: komasia91 »

Ktoś zna jakieś aktualne forum awf wrocław?D
cucumber23
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2010, o 12:18

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: cucumber23 »

Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda rekrutacja z listy rezerwowej na wychowaniu fizycznym 2 st. we wrocku? ile osób się dostaje? jestem 8 na liście rezerwowej i nie wiem czy jest w ogóle sens dalej się tym interesować, czy mam się brać za inne opcje jakie mi zostały, bo ostateczne wyniki rekrutacji z rezerwówki będą około 25 sierpnia, późno. Przyjęte zostały 193 osoby, czy jest szansa ze 8 zrezygnuje z jakiegoś powodu, jak to wyglądało w poprzednich latach?
kszyh666
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2011, o 09:56

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: kszyh666 »

cześć, czy ktoś może wie czy w tym roku na awuefie będą egzaminy sprawnościowe przy rekrutacji? pytam bo nigdzie nie mogę znaleźć wymagań co do tych egzaminów a na stronce awf nic nie pisze
doroteuszek
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2011, o 17:43

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: doroteuszek »

siemka no wlasnie tez chcialabym wiedziec, czy one sie odbeda juz jakis czas temu udalo mi sie znalezc ten test na ich stronce ale teraz go nie ma poza tym na stronie awf sa podane wszystkie terminy ogloszenia list rankingowych, skladania dokumentow, itp. a nie ma mowy o egzaminie sprawnosci.hm
kszyh666
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2011, o 09:56

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: kszyh666 »

dzwoniłem do nich i kobita powiedziała, że nie ma już testów sprawnosciowych, bo wcale nie pokazują czy ktoś jest sprawny czy nie
kszyh666
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2011, o 09:56

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: kszyh666 »

a tak wogóle to wie ktoś może jakich progów punktowych można się spodziewać? Albo jakie byly rok temu
lysy99
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 18:34

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: lysy99 »

witam, chciałbym również dowiedzieć się jakie były progi i jakich można się spodziewać? i czy to prawda, że nie ma egzaminów sprawnościowych. a także mam pytanie do obecnych studentów, jakie przedmioty i na ile procent zdawali na maturze?
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: komasia91 »

Nie ma testów sprawnościowych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości