AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
tysia

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tysia »

ale konkretnie chodzi mi o wrocław
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Marzena »

a to nie wiem.Najlepiej wejsc tam na strone i poczytac albo ewentualnie zadzwonic:)
tysia

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tysia »

no i chyba tak zrobie dzieki wielkie za pomoc buuziak:*
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Marzena »

Ej popełniłam błąd bo tu chodzi o AWF, napisalam ze w poznaniu nie ma testu sprawnosciowego a przeciez jest -piszac myslalam o Uniwersytecie Medycznym.

Powodzenia tysia
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tin »

Czy tu czy tu bez umiejetności pływania Wf-u nie można zaliczyć.
tysia

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tysia »

nie chodzi o wf tylko fizjoterpaie
rysia89

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: rysia89 »

Hej wszystkim! Szukam osoby studiującej fizjoterapie ktora mialaby czas i ochote porozmawiac na GG lub poprzez emaile odnośnie fizjoterapii : ), poniewaz jest pare rzeczy ktore mnie strasznie nurtują i nigdzie sie nie moge dowiedziec tyle ile potrzebuje:-P. W tym roku zdaje mature i zamierzam złozyc papierki przede wszystkim na AWF. Strasznie sie napalilam na FizjoterapieP i chcialbym sie dowiedziec miedzy innymi jak wygladaja testy sprawnosciowe.To cale bieganie mnie najbardziej przeraza i dobija. O dpoczatku roku szkolnego staram sie biegac ale nienajlepiej mi to wychodzi bo sobie wrecz pluca wypluwam.Te 800 m pzebiegam w ponad 4 min i to ledwoOprocz tego chodze na basen, fitness i niewiem kurcze czy to wystarczy zeby nabrac na tyle kondycji.
Prosze o chwilke czasu! bo naprawde niewiem czy mam robic sobie jakiekolwiek nadzieje zwiazne ztymi studiami cyz najlepiej odrazu zebym wybila sobie to z glowy.
Mój email : [at].com
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tin »

Informacje o które Ci chodzi znajduja sie na stronach interenetowych uczelni. Łącznie z punktami za czasy biegów, pływania, koperty Nawet chyba juz link podawałem.
Skoro jestes taka napalona na ten kierunek to warto troszke poczytać o nim.
Justyma

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Justyma »

Co sie dzieje gdy ktos bardzo chce sie dostac na awf jest na kierunku w liceum hist-georg-ang. ale gra w klubie II ligowym w siatkowke.? male jest prawdopodobienstwa ze zda mature z biologgii chemii lub z fizyki.co wtedy ? jest jakas mozliwosc dostania sie na studia ? inna droga ?
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tin »

Nic się nie dzieje.
Możesz przeczytać to co zostało juz napisane? A jeśli nie tu to jeszcze masz stronę AWF-u.
Z 2 ligi nie masz raczej szans na klasę mistrzowską
Anita

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Anita »

Jakie przedmiowy sa wmagane na AWF w rekrutacji 2008/2009
sebalbn

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: sebalbn »

witam wszystkich, wiecie mam spory problem :( mam prawei 17 lat i musze juz zaplanowac swoja przyszlosc(tzn wybrac rozszerzenia przedmitow jakich przdmiotw bede sie uczyl do matury). bardzo doglebnie zastanawiam sie nad jakimis studiami na awf-ie ponwaz jestem koszykarzem. rozkminialem cos na temat fizykoterapii, ale nie wiem jakie przedmioty musze zdawac na maturze, czy wystarszy tylko biologiia czy musze cos jeszcze zdawac prosze o pomoc lub kontakt tu na forum lub na [at].pl pozdrawiam
lojtek

rekrutacja

Post autor: lojtek »

witam wszystkich.mam pytania do takich raczej bardziej wtajemniczonych i wiedzacych na czym sprawa polega,mam mature zdana na poziomie podstawowym a moja przeszlosc sportowa i terazniejsza przedstawia sie tak: 2 lata w rezerwach druzyny 1 ligowej(pilka nozna-IVliga)i rok wlasciwie jeszcze niecaly bo nie koniec sezonu w druzynie mlodziezowej orange ekstraklasy i wlasnie nie wiem do jakiej ligi mozna zaliczyc to lige?ale mysle ze do dosyc wysokiej.a do klasy mistrzowskiej dostaja sie osoby co graja np w Slasku Wroclaw?orientujecie sie w tym?tyle ze jak pojade na studia to bede musial zmienic klub na ktorys w oklicach Wroclawia lub sam Wroclaw ale to juz pozniej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości