AWF wrocław - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: tin »

Nic się nie dzieje.
Możesz przeczytać to co zostało juz napisane? A jeśli nie tu to jeszcze masz stronę AWF-u.
Z 2 ligi nie masz raczej szans na klasę mistrzowską
Anita

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Anita »

Jakie przedmiowy sa wmagane na AWF w rekrutacji 2008/2009
sebalbn

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: sebalbn »

witam wszystkich, wiecie mam spory problem :( mam prawei 17 lat i musze juz zaplanowac swoja przyszlosc(tzn wybrac rozszerzenia przedmitow jakich przdmiotw bede sie uczyl do matury). bardzo doglebnie zastanawiam sie nad jakimis studiami na awf-ie ponwaz jestem koszykarzem. rozkminialem cos na temat fizykoterapii, ale nie wiem jakie przedmioty musze zdawac na maturze, czy wystarszy tylko biologiia czy musze cos jeszcze zdawac prosze o pomoc lub kontakt tu na forum lub na [at].pl pozdrawiam
lojtek

rekrutacja

Post autor: lojtek »

witam wszystkich.mam pytania do takich raczej bardziej wtajemniczonych i wiedzacych na czym sprawa polega,mam mature zdana na poziomie podstawowym a moja przeszlosc sportowa i terazniejsza przedstawia sie tak: 2 lata w rezerwach druzyny 1 ligowej(pilka nozna-IVliga)i rok wlasciwie jeszcze niecaly bo nie koniec sezonu w druzynie mlodziezowej orange ekstraklasy i wlasnie nie wiem do jakiej ligi mozna zaliczyc to lige?ale mysle ze do dosyc wysokiej.a do klasy mistrzowskiej dostaja sie osoby co graja np w Slasku Wroclaw?orientujecie sie w tym?tyle ze jak pojade na studia to bede musial zmienic klub na ktorys w oklicach Wroclawia lub sam Wroclaw ale to juz pozniej
Runner

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Runner »

kurcze ma ktoś linka do punktacji z testu sprawnosciowego na AWF najlepiej Wrocław prosze o kontakt [at].pl
go¶æ

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: go¶æ »

wie ktoś ile trzeba było mieć minimum punktów Żeby dostać sie na awf wroc w roku 2007?ewentualnie czy ktoś wie jak było w poprzednich latach?
jagoda

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: jagoda »

mam pytanie, jakie są wymagania zeby sie dostac na mgr uzupelniające z turystyki i rekreacji na awf? jaką trzeba mieć średnią ? bo liczą się wszystkie egzaminy i zaliczenia z licencjata, tak? i ocena z pracy licencjackiej teŻ, prawda? prosze o odpowiedŻ odnośnie średniej ocen, bo nie wiem czy mam szanse sie dostac czy nie, pozdrawiam
Parnik

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Parnik »

Witam. Od ilu punktów przyjmowali na WF w roku 2007 Z góry dzięki za odpowiedź:)
go¶æ

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: go¶æ »

ile punktów trzeba mieć zeby zaliczyc test sprawnosciowy?
fidel

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: fidel »

witam
mojej ciekawości nie mogę zaspokoić informacjami znalezionymi na stronie awf wrocław,moŻliwe,Że zbyt słabo się doszukiwałem,moje pytania to:
1.terminy egzaminów sprawnościowych na AWF Wrocław?
2.pogubiłem się w opisie punktacji?na wychowanie fizyczne jaka jest konkretnie punktacja?40ze sprawnościówek?50 za świadectwo w tym 30 za mature?
Bia³y

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: Bia³y »

Witam wszystkich :) JAk sie nie mylę to punktacja wygląda tak , 40 pkt ze sprawnościowego , 50 z poziomu wiedzy (czyli maturka i świadectwo) no i 10 pkt preferencyjnych moŻna jeszcze dostać, w sumie 100 pkt, a w zeszłym roku chyba starczyło 62,5 pkt Żeby się dostać na WF tylko Że wtedy było 110 pkt wszystkich bo wtedy było 50 ze sprawnościowego ale obniŻyli punktację teraz.Pozdro
fidel

Re: AWF wrocŁaw - progi, rekrutacja egzamin sprawnosci

Post autor: fidel »

dzięki kolego,a nie wiesz moŻe jak wygląda terminarz egzaminów sprawnościowych na ten rok? na stronie awf nie mogę się go doszukać

pzdr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość