Badania lekarskie

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Sylwanek
Posty: 45
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:47

Badania lekarskie

Post autor: Sylwanek »

Wiem, że jak w lipcu okaże się, że dostałem się na wybraną uczelnię i kierunek to dostaje skierowanie na badania lekarskie, problem w tym, że podczas tych długich wakacji wyjeżdżam do pracy za granicę od czerwca i wrócę dopiero we wrześniu i mam 2 pytania.
1.Czy istnieje możliwość zrobienie tych badań w maju?
2.Czy jest możliwość doniesienia ich we wrześniu skoro rok studencki zaczyna się od października?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Badania lekarskie

Post autor: Giardia Lamblia »

1. Tak, ale najprawdopodobniej za nie zapłacisz (ja np. zapłaciłem 130 zł za wydanie zaświadczenia, badanie krwi, badanie okulistyczne i EKG)
2. Zależy od uczelni. Niektóre dają np. 5 dni od momentu dostarczenia kompletu wymaganych papierów. Jak w przeciągu 5 dni nie dostarczysz mają prawo skreślić Cię z listy studentów. Zawsze możesz poprosić kogoś w Polsce, żeby wysłał im pocztą, albo doniósł. U mnie była taka opcja, że na te kilka dni przewidziane na dostarczenie zaświadczenia wystarczył im skan. Dosłałem pocztą, jakiś czas później. Będziesz musiał dopytać obsługi działu rekrutacyjnego, jak już takowy zacznie działać.
jacekk87876
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2017, o 19:14

Re: Badania lekarskie

Post autor: jacekk87876 »

Potwierdzam, inny termin jest odpłatny, nie pamiętam już ile, ok 100 zł. Trzeba złożyć podanie.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Badania lekarskie

Post autor: Giardia Lamblia »

Podanie do lek. med. pracy?
Sylwanek
Posty: 45
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:47

Re: Badania lekarskie

Post autor: Sylwanek »

Dziękuję za informację.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości