Bioinformatyka??

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
krzyszto9
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 18:30

Re: Bioinformatyka??

Post autor: krzyszto9 »

Słyszałem ze na UP jest bardzo mało programowania, a na UAM/PP powiem z własnego doświadczenia jest trudno, ale program jest wyważony (chociaż i tak są takie przedmioty które według mnie nie potrzebne, a niektóre mogłyby być bardziej rozwinięte)
Annealing
Posty: 41
Rejestracja: 25 cze 2012, o 14:46

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Annealing »

Jest tu może ktoś, kto dostał się w tym roku?

krzyszto9
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 18:30

Re: Bioinformatyka??

Post autor: krzyszto9 »

Jak ktoś ma jakieś pytania, chce się czegoś dowiedzieć o przedmiotach, lub zapytać o materiały na UAM/PP to piszcie śmiało
Annealing
Posty: 41
Rejestracja: 25 cze 2012, o 14:46

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Annealing »

Orientujesz się jak jest z przepisywaniem przedmiotów/ zwalnianiem chociażby z zajęć? Miałam już m.in. biologię w teorii, genetykę, angielski, biochemię z większą ilością godzin i ectsów.
matur2019
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2019, o 23:05

Re: Bioinformatyka??

Post autor: matur2019 »

Trochę odświeżę temat.
Stoję właśnie przed wyborem studiów i szukam studentów i absolwentów bioinformatyki oraz neuroinformatyki (Najlepiej z UW, UJ i UAM).

Interesuje mnie jak wyglądają obecnie studia na tym kierunku (czy kształcą tylko w kierunku analizy danych czy jest też na nich praca laboratoryjna, jak wygląda sprawa z informatyka...), oraz czy osoby po tych studiach znalazły pracę w "zawodzie" ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
matur2019
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2019, o 23:05

Re: Bioinformatyka??

Post autor: matur2019 »

Ktoś, Coś podzieli się informacjami ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości