Biol-chem

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Lipschitz
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:33

Biol-chem

Post autor: Lipschitz »

Hej, jestem obecnie w trzeciej klasie gimnazjum (egzaminu jeszcze nie pisałam) i będę miała koło 181 punktów (plus minus 3 punkty, bo nigdy nic nie wiadomo). Chciałabym się dostać do jakiegoś dobrego biol-chemu, ale nie wiem, do którego liceum powinnam składać podanie. W V LO mam znajomego, który jak najbardziej poleca mi szkołę, ale słyszałam opinie, że wcale tam nie jest tak fajnie (tzn. trzeba się wkręcić w towarzystwo", bo inaczej zostanie się wyrzutkiem, nauczyciele dbają głównie o olimpijczyków itd.)Ponad to całkiem sporo osób z mojej klasy też się tam wybiera. O II słyszałam, że szkoła dla bogatych dzieci i, że sami lansiarze tam chodzą. Jedynką się nie interesowałam, ale obiło mi się o uszy, że ma całkiem niezłą klasę biol-chemiczną. Za to najwięcej ludzi polecało mi VIII. Rzeczywiście, jedna z najlepszych szkół w Krakowie, ale jakoś nie jestem do niej przekonana. I teraz mam pytania do uczniów tych szkół:
1. Czy z tyloma punktami się dostanę?
2. Czy profil, który mnie interesuje jest na wysokim poziomie?
3. Czy polecacie liceum, jacy są tam ludzie?
Z góry dzięki za odpowiedź
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

[Link] Biol-chem

Post autor: Kester »

Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Biol-chem

Post autor: Wendigo »

A skąd wiesz, że będziesz miała 181 punktów?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Biol-chem

Post autor: Kester »

Wróżka.
Lipschitz
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:33

Re: Biol-chem

Post autor: Lipschitz »

Liczyłam z próbnych. Jasne, że wszystko może się zmienić, ale zakładam, że koło tylu zdobędę (to taka motywacja).
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Biol-chem

Post autor: Blathmac »

I jak, dostałaś się?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości