biologia i co później?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
monika2390
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:28

biologia i co później?

Post autor: monika2390 »

witam wszystkich
na maturze mam zamiar zdawac tylko biologie na poziomie rozszerzonym (oczywiscie polski i obcy tez)
i tu moje pytanie gdzie moge pozniej isc na studia, czyli gdzie przy rekrutacji wystarczy mi jeden przedmiot biologia jakie wydziły itp. najlepiej wrocław.
pozdrawiam monika


[mod]pojawiało się już mnóstwo podobnych tematów, i pytasz o informacje, które można łatwo znaleźć[/mod]
Ostatnio zmieniony 25 mar 2009, o 20:10 przez monika2390, łącznie zmieniany 2 razy.
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: biologia i co później?

Post autor: Delling »

Nie lepiej wpierw się zdecydować gdzie chce się iść na studia a potem dobierać przedmioty maturalne ? :]
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: biologia i co później?

Post autor: Claudia »

Fajny tok myślenia - najpierw ustalam przedmioty potem pomyśle gdzie by tu pójść. Wg mnie zdecyduj najpierw gdzie chcesz iść i co cie interesuje
Awatar użytkownika
raxa
Posty: 58
Rejestracja: 22 lip 2008, o 21:26

Re: biologia i co później?

Post autor: raxa »

jeśli chodzi o UP Lublin:

rolnictwo, inżynieria środowiska, towaroznawstwo, technologia żywności i zywienia, architektura krajobrazu +rysunek, zootechnika, ogrodnictwo, technologia rolnicza i leśna,

no trochę tego jest pytanie czy trafisz w to co lubisz

kiedy piszesz mature (chodzi mi o rok)?
monika2390
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:28

Re: biologia i co później?

Post autor: monika2390 »

chodzi o to ze wiem ze tylko z biologii jestem w stanie zdac mature i studia wiaze wlasnie z biologia
Awatar użytkownika
raxa
Posty: 58
Rejestracja: 22 lip 2008, o 21:26

Re: biologia i co później?

Post autor: raxa »

piszesz mature w tym roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość