Biologia II stopień - która uczelnia?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
yaoipaddle
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2015, o 16:54

Biologia II stopień - która uczelnia?

Post autor: yaoipaddle »

Witam
od października zaczynam studia magisterskie i zastanawiam się, którą uczelnię wybrać - UAM w Poznaniu czy Uniwersytet Wrocławski? Licencjat obroniłam we Wrocławiu i zastanawiam się czy kontynuować studia na uczelni macierzystej. Interesuje mnie biologia molekularna, genetyka, w przyszłości chciałabym zostać na uczelni bądź otworzyć własne laboratorium wykorzystujące technikę PCR do badań itp. Jak uważacie, która z uczelni daje mi większe możliwości?
Jest wśród Was ktoś, kto zmienił uczelnię i II stopień kontynuował w którymś z powyższych miast?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Biologia II stopień - która uczelnia?

Post autor: Xawery »

Zapraszam do Opola na studia z biologii II st. - Biologia Medyczna
Siatka studiów.

Ciekawi wykładowcy np. z Biocybernetyki i Bioinżynierii Medycznej zajęcia prowadzone są przez naukowców z Instytutu Protez Sercowych w Zabrzu, a więc twórców polskiego sztucznego serca. Unikalne zajęcia z Hematologii z ćwiczeniami w nowoczesnym laboratorium hematologicznym, zajęcia z Bioinformatyki Medycznej
i inne.
Prowadzimy też studia II stopnia z biologii- Paleobiology
Ciągle trwa II rekrutacja (do 26 września).
Jeżeli jesteś zainteresowany dzwoń.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości