Biologia UJ KRAKÓW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: prezesowaaa »

Go&#x15B&#x107 pisze:Hej mam taki problem. Co muszę zrobić jeżeli nie chcę chodzić na dany kurs i chcę z niego zrezygnowac ale na USOSie juz nie moge sie wylogowac bo minął termin. Do kogo powinnam kierować jakies pismo z prośbą o wykreślenie mnie z listy.
zalezy na jaki semestr ten kurs ja tak miałam w zeszłym roku ze minal mi termin wiec wydrukowalam rezygnacje i laziłam za podpisami ale panie w sekretariacie powiedziały ze mojej rezygnacji nie przyjmą bo od tego jest usos i terminy i tam trzeba taki rzeczy pilnowac. na szczescie kurs bym w sem letnim wiec sie wyrejestrowałam
aaaallllllllaaaaaaaaaa

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: aaaallllllllaaaaaaaaaa »

czy jest biologia na uj zaoczna Czy łatwo sie tam dostać?
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: karteczka88 »

biologii zaocznej na uj nie otworzyli, już nie prowadzą rekrutacji na zaoczną, z tego co jest napisane w katalogu studiów na ten rok w tym roku też nie otwierają, ja się wybieram w tym roku na UP w Krakowie o ile tam otworzą ale podobno co roku jest tam otwarta zaoczna biologia
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

[quote="karteczka88"]biologii zaocznej na uj nie otworzyli, już nie prowadzą rekrutacji na zaoczną, z tego co jest napisane w katalogu studiów na ten rok w tym roku też nie otwierają, ja się wybieram w tym roku na UP w Krakowie o ile tam otworzą ale podobno co roku jest tam otwarta zaoczna biologia :)[/quote]
a co tam trzeba zdawac by dostac sie na zoaczna bilogie?
yohans
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 19:24

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: yohans »

heh, pewnie nawet z maturą z wiedzy o tańcu cię przyjmą.
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: karteczka88 »

karteczka88 pisze:biologii zaocznej na uj nie otworzyli, już nie prowadzą rekrutacji na zaoczną, z tego co jest napisane w katalogu studiów na ten rok w tym roku też nie otwierają, ja się wybieram w tym roku na UP w Krakowie o ile tam otworzą ale podobno co roku jest tam otwarta zaoczna biologia
a co tam trzeba zdawac by dostac sie na zoaczna bilogie?[/quote]

na stronie UJ-otu jest wypisane
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

hej, czy może mi ktoś powiedzieć czy ten plan zajęć na stronie UJ jest kompletny ? i na jakiej zasadzie sa te kursy dodatkowe z poszczegolnych przedmiotów? czy one są obowiązkowe ?
Awatar użytkownika
Bladolica
Posty: 27
Rejestracja: 18 maja 2010, o 17:41

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Bladolica »

Plan nie jest kompletny, dochodzi jeszcze WF i kursy dodatkowe, których obowiązkowo trzeba zaliczyć tyle, żeby zdobyć brakującą do 60 ilość punktów ECTS.
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

dzięki za odpowiedź. myślę nad przeniesieniem się na II na biologię na UJ, myślisz, że da się tak ustalić żeby mieć cw tylko przez 2 dni ?
Mimmika

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Mimmika »

Pewnie, że się da. )
Kwestia wcześniejszego opanowania USOSa i ułożenia planu, a potem szybkiej rejestracji. ]
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: zielenica »

Można i w jeden, jak ktoś lubi od rana do nocy siedzieć na uczelni. Chociaż, to zależy jak po Krakowie porozmieszczane są zajęcia
Teraz i tak będzie łatwiej - IZ tuż przy Kampusie od nowego roku
Awatar użytkownika
Bladolica
Posty: 27
Rejestracja: 18 maja 2010, o 17:41

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Bladolica »

Go&#x15B&#x107 pisze:dzięki za odpowiedź. myślę nad przeniesieniem się na II na biologię na UJ, myślisz, że da się tak ustalić żeby mieć cw tylko przez 2 dni ?
W sprawie ćwiczeń na drugim roku się nie wypowiadam,bo jestem na pierwszym, ale ogólnie planem da się znacznie manipulować.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: zielenica »

Drugi rok.

Laborki z biochemii - 3h
(sprawozdania + małe kolosy + duże kolosy)

Ćw z biologii komórki - ponad 2h
(3-4 kolosy w semestrze)

Ćw. z genetyki jakieś 1,5h
(1 duży kolos na koniec)

Ćw z ekologii - jakieś 2-2,5h
(kolos co tydzień + kolos z połowy semestru)

+angielski

Tak, manipulować się da, ale można się wepchać w niezły kanał głupio rozmieszczając ćwiczenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości