Przyrodnicze forum dyskusyjne Biolog.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1632 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2005, o 17:27 
Chciałam zloŻyć papiery na biologię na UJ i nie wiem czy sobie poradzę. Trudny jest pierwszy rok? DuŻo osób odpada po pierwszy i drugim semestrze? Aaaaaa, zapomniałam, składam na ujot.

Ostatnio edytowano 14 cze 2007, o 20:47 przez Ew-ka, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 18 maja 2005, o 20:17 
na pewno łatwo nie jest ale jak od początku weŻmiesz sie do nauki to wszystko powinno być ok :)

PostNapisane: 18 maja 2005, o 20:23 
Najgorsza jest Fizyka i laborki z Fizyki. na drugim semestrze trzeba wziąć sie za organiczną.

PostNapisane: 20 maja 2005, o 08:32 
Podobno się duŻo imprezuje :D Nie powiem, lubie imprezować :D Ale to chyba w niczym nie przeszkadza :lol: Bedę starała się o akademik, który jest spoko? Mogę sobie na początku wybrać?

PostNapisane: 20 maja 2005, o 18:22 
Na studiach jest tak albo się cięŻko uczysz albo imprezujesz, tych co potrafią i to i to jest bardzo mało i zazdroszczę im :wink:

PostNapisane: 20 maja 2005, o 23:06 
co ja sie ty napisalam o tej biologii :)
moge mowic za siebie
jestem na biologii, nie podoba mi sie
polecam ten kierunek tym, ktorzy miluja biologie we wszelkiej jej postaci, a wiec pod wzgledem zarowno rolsin, zwierzat i czlowieka.
Po 1 roku u nas odpada sredno 1/4 a reszta to w wiekszosci osoby majace warunki z chemii i zoologii
mowi sie,ze na biologii 1 rok jest jak przeechanie przez tramwaj, z 2 jak przez pociag bo jest jeszcze gorzej...

PostNapisane: 13 sie 2005, o 22:56 
Jest tu ktos po 2 roku biologii na UJ? mialbym pare pytan......

PostNapisane: 5 cze 2006, o 13:54 

Witam wszystkich, jestem tu nowy - dołączyłem do grona forumowiczów kilka minut temu. Wacham sie nad wyborem biologi dziennej na uj. Mozecie mi napsiac jak tam jest>

PostNapisane: 18 cze 2006, o 12:55 
jestem studentką biologii na uniwersytecie rzeszowskim i myślę nad przeniesieniem się na studia do Krakowa. interesuje mnie jak wyglądają studia biologiczne na UJ , tj. czy jest bardzo cięŻko, jak dokładnie wygląda sprawa specjalizacji i czy ludzie są ok :) bardzo proszę o jak najliczniejsze wpisy.

PostNapisane: 18 cze 2006, o 15:21 

Bywa ciężko, ale warto. Ludzie są super:-D To jest jeden z wielkich plusów. Przez całe życie nie poznałem tylu wspaniałych ludzi ilu poznałem od października. :-D Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.

PostNapisane: 31 lip 2006, o 19:51 
Ja teŻ się właśnie dostałam. Teraz zastanawiam się czy iśc na biologię, na chemię czy na płatną biotechnologię na UJ (mam nadzieje, ze się dostanę). Co radzicie? :yahoo:

PostNapisane: 8 sie 2006, o 12:39 

Ja jestem juz na III roku i szczerze polecam biologie jezeli rzeczywiscie to kogos interesuje. Tu jest wszystko - troche anatomii , troche botaniki, troche zoologii, troche chemii i biochemii - wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Poza tym sa zajecia w terenie, wyjazdy. Natomiast biotechnologia to studia juz bardziej ukierunkowane i techniczne. Gdybym miala jeszcze raz wybierac, wybralabym biologie :) Zapraszam na nasze forum - http://www.biologia.wiecej.info

PostNapisane: 9 sie 2006, o 10:54 
tez sie na biologie na uj wybieram ;)) i ciesze sie bo kocham biologie..:PP i w nosie mam to ze sobie mowia ze nie ma pracy pozniej... eh.. w polsce po niczym nie ma pracy :PP lala pozdrawiam kolegow i kolezanki 'z roku' :D:D

Tytuł: biola na UJ
PostNapisane: 23 sie 2006, o 19:57 
mam pytanie czy faktycznie na uj tak zaniedbuja studentow i czy za wszelka cene chca sie ich pozbyc? bo takie mni sluchy doszly. aha i jeszcze jedno czy te kursy (a troche ich jest) co oni oferuja stoja na dobrym poziomie? z gory dzieki za pomoc :) [/b]

Vinci: przenosze posty do podbnego tematu

Ostatnio edytowano 24 wrz 2006, o 13:44 przez ja, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: 24 sie 2006, o 08:02 

Nie wiem kto Ci takich glupot nagadal. Studia to studia. To juz nie jest szkola srednia ze wychowawca za toba chodzi i martwi sie o twoje oceny. Tu jestes zdany tylko na siebie. Jezeli ktos wybiera sie na biologie a nie umie chemii to trudno zeby trzymali go tu na sile. Prawdą jest ze na 1 roku duzo osob odpada, przewaznie z powodu chemii lub botaniki. I pewnie oni takie wstetne ploty potem rozglaszaja :P Ale jak ktos sie nie uczy albo nie chodzi na wyklady niech potem nie ma pretensji.
A jezeli chodzi o kursy - to o ktore ci chodzi? - obowiazkowe czy dodatkowe? Tak czy siak wszystkie sa na bardzo dobrym poziomie. Wszak biologia na UJ to jeden z najlepiej kształcacych kierunkow w Krakowie (nie wymyslam tylko w zeszlym roku pisali o tym w gazetach) :wink:
Pzdr

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1632 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Następna strona

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Które z nazw są warzywami?
Które z nazw są warzywami?
Proszę wybrać opcje poniżej do odpowiednich list, aby uniknąć automatycznej rejestracji.
Różne
Warzywa
Sałata
Banan
Ogórek
Malina