Biotechnologia I stopień UŚ 2015/2016

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
jola_96
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:53

Biotechnologia I stopień UŚ 2015/2016

Post autor: jola_96 »

Cześć!
Jakie wrażenia po maturach? Ja mam wszystkie egzaminy za sobą
Teraz pozostała tylko rekrutacja i czekanie na wyniki
Ktoś z was wybiera się w tym roku na biotechnologię na UŚ?

mr Biolog
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2015, o 15:36

Re: Biotechnologia I stopień UŚ 2015/2016

Post autor: mr Biolog »

Ja chyba złożę na biotech. na UŚ lub UJ, jeszcze się waham Musisz pamiętać, że z pracą jest raczej ciężko w Polsce, najlepiej rozważyć pracę naukową albo wyjazd za granicę. Wątpię, żeby w ciągu 5 nastepnych lat ta sytuacja miała się tu poprawić.
Awatar użytkownika
jola_96
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:53

Re: Biotechnologia I stopień UŚ 2015/2016

Post autor: jola_96 »

Niestety. Z pracą jest jak jest. na śląsku jest mała różnorodność kierunków biologicznych a nie mogę (przynajmniej teraz) wyjeżdżać na studia gdzieś daleko więc zbyt dużego wyboru nie mam. Ale kierunek jest ciekawy.

mr Biolog
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2015, o 15:36

Re: Biotechnologia I stopień UŚ 2015/2016

Post autor: mr Biolog »

rozważ najlepiej pracę naukową albo wyjazd za granicę, tam fachowcy z biotech. są zawsze w cenie. Wydajem i się, że najważniejsze to orbić to, co się lubi i spełniać swoje marzenia. Jeśłi się tym pasjonujesz, kręci cię to, chcesz temu poświęcić całe życie i nie brak ci iwary i determinacji w sukces, na pewno ci się uda

co do mnie to wybiorę chyba UŚ biotech. oraz UJ biotech/biochemia i zobaczę, gdzie mnie przyjmą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości