biotechnologia SUM

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Ventriculus
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2010, o 15:24

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Ventriculus »

Ja nie dojeżdżam samochodem, ale znam osoby które tak robią i z tego co wiem, nikt z nich nie ma problemów ze znalezieniem miejsc parkingowych. Przy dziekanacie, który obecnie poszerzają jest dość spory parking (a mają go powiększyć!). To samo przy akademikach i na Kasztanowej. Zawsze można zaparkować samochód kilka metrów dalej!
martynka_
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 18:48

Re: biotechnologia SUM

Post autor: martynka_ »

to załóż na razie na nk, a pewnie potem zrobimy sobie forum na jakimś serwerze, bo to trudne nie jest. : ))

dojazd samochodem wychodzi drożej, ale jest o wieeeeele wygodniejszy. ja dopiero 27 września będę miała egzamin, więc trzymajcie kciuki. )
Akna
Posty: 10
Rejestracja: 7 wrz 2011, o 17:53

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Akna »

wybacz ale teraz już bardzo mało osób ma nk, a za to prawie każdy ma fb. nie lepiej zrobić forum na facebooku? tz naszaklasa to chyba już tylko słuzy dzieciakom w gimnazjum/
cherry92
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 19:39

Re: biotechnologia SUM

Post autor: cherry92 »

Cześć (
Też jestem na I roku biotechnologii . Jak mogę kupić ksero książek, notatki itp.? Macie może jakieś namiary na osoby, które chciałyby coś takiego odsprzedać?
Nashira
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2011, o 10:54

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Nashira »

tutaj też poinformuję, iżżż immatrykulacja będzie miała miejsce 30.09 o godz. 8:00 w sali wykładowej przy ul. Kasztanowej 3a. Listownie też powinniśmy zostać powiadomieni, o ile zdążą listy wysłać : P

te informacje powinny pojawić się na stronie.
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Irys »

A wiecie może jak wygląda przydział do grup Sami się zapisujemy czy dzielą nas według np nazwisk, numer PESEL
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: biotechnologia SUM

Post autor: MarSi »

Cześć
dołączam jako kolejna do naszego grona biotechnologów SUM

dzięki za info o immartykulacji, już się zaczęłam stresować, że u nas nic nie wiadomo, a np. med ma już wszystko.
"coś na FB, które założyła [at] to strona, a nam przydałaby się grupa, bo przez stronę trudno będzie nam się komunikować jednakże - nie mogę utworzyć takiej grupy, bo nie mam nikogo z biotechnologów w znajomych, a muszę kogoś zaprosić do udziału w tej grupie (w procesie jej zakładania). także. albo zapraszam do kontaktu ze mną, albo niech założy ktoś, kto już się zna z kimś na FB z biotech
Nashira
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2011, o 10:54

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Nashira »

cześć MarSi )

otóż to. nie wiem czy ktokolwiek siebie już w znajomych ma, dlatego proponuję wymienić się danymi na priv ^
cherry92
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 19:39

Re: biotechnologia SUM

Post autor: cherry92 »

grupy są podobno ustalane wg nazwisk ale to Sosnowiec, więc głowy za tą wiadomość nie dam P.
MarSi podaj mi swój e-mail to wyśle swoje dane, żebyś mnie zaprosiła do grupy na fb ^^.
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: biotechnologia SUM

Post autor: MarSi »

co do grup wg nazwisk: też tak słyszałam, czy nawet gdzieś czytałam nie wiem jak wielkim problemem jest dla nich podawać jakieś konkretniejsze info trochę wcześniej niż w październiku

zaraz wyślę Wam dane i stworzymy już jakąś uczciwą grupę na FB i wrzucę i tu i na wcześniej stworzoną już tam stronę linka.
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: biotechnologia SUM

Post autor: hypnos »

dzięki za info
skoro mamy immatrykulację 30, to się na niej zjawię, bo zajęcia mi się zaczynają 3 października
btw. wysłałem na fejsie prośbę o przyjęcie mnie do grupy
malk
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2011, o 20:56

Re: biotechnologia SUM

Post autor: malk »

Ja też się trochę niepokoiłam, że nie było (i dalej nie ma) żadnego info dotyczącej immatrykulacji także dziękuję za wiadomość również
i również poprosiłam o dołączenie do grupy

pozdrawiam
Akna
Posty: 10
Rejestracja: 7 wrz 2011, o 17:53

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Akna »

Ja też poprosiłam o przyjęcie do grupy!:) pewnie z czasem sie zaludni. Jak nastroje przed rozpoczęciem? Albo przed kwaterowaniem (dla akademików)?:))
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość