Biotechnologia UWr

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
binczer
Posty: 9
Rejestracja: 30 cze 2015, o 14:43

Biotechnologia UWr

Post autor: binczer »

Witam, bardzo interesuje mnie kierunek biotechnologia, jednakże biorąc pod uwagę tegoroczną mature i jej wyniki nie wiem czy moge się wgl na to nastawiać. Czy jest tu ktoś kto studiuje biotechnologię na UWr i mógłby powiedzieć jaki był najniższy próg, albo ile mniej więcej trzeba mieć %?
Awatar użytkownika
darth_maul
Posty: 21
Rejestracja: 21 mar 2014, o 11:58

Re: Biotechnologia UWr

Post autor: darth_maul »

patrzylam wczesniej liste z tamtego roku i niektorzy przyjeci mieli po 30cos,60cos pkt w rekrutacji takze mysle ze duzo nie trzeba
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Biotechnologia UWr

Post autor: weroniik »

Coraz mniej jest chętnych z tego co obserwowałam w ciągu paru lat, skończyły się studia zamawiane więc to też jest tego przyczyną. Spokojnie przyjmują ostatecznie nawet z niskimi procentami, ale trzeba się utrzymać potem.
Medusa95
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 21:59

Re: Biotechnologia UWr

Post autor: Medusa95 »

No dostać się jest łatwo ale utrzymać ciężko. U nas przyjęli 200 osób z czego po pierwszym roku jest 100. Oczywiście jak się przyłożysz i nie będziesz zlewał tematu to zdasz wszystko bez problemu. Studia ciężkie, wymagają dużo uwagi ale niesamowicie ciekawe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości