Biotechnologia vs Farmacja

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
emma92
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2013, o 17:50

Biotechnologia vs Farmacja

Post autor: emma92 »

Hej!
Mam problem z wyborem. Jestem teraz na 3 roku biotechnologii , poprawiałam maturę ostatnio z niezłym wynikiem (biol, chem rozszerzenie)
Chcę skończyć licencjat by te lata nie poszły na marne.
Natomiast zastanawiam się czy kontynuować naukę biotechu na magisterce czy składać papiery na farmację i wydłużyć sobie okres edukacji.
Bardzo proszę o radę ! Co myślicie
Awatar użytkownika
dzikus
Posty: 104
Rejestracja: 21 paź 2011, o 18:31

Re: Biotechnologia vs Farmacja

Post autor: dzikus »

Zalezy co Cie bardziej interesuje- sama to wiesz najlepiej, jaka masz sytuacje rodzinna (czy dostaniesz pomoc w okresie nauki, bo o rownolegla prace z tak absorbujacym kierunkiem bedzie raczej ciezko), teoretycznie po farmacji jest dogodniej z praca, ale podobno jesli jest sie zawzietym i wytrwalym to znajdzie sie prace tez po biotechnologu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości