błona dziewicza

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: błona dziewicza

Post autor: Aniaww »

Najczęściej chodzą kobiety pochodzące ze środowisk o znacznym nacisku na dziewictwo. Gdzie deflorację bez ślubu każe się wygnaniem lub śmiercią. Temat nie jest tak śmieszny, na jaki wygląda.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: błona dziewicza

Post autor: Savok »

Ale misie moje drogie, blona dziewicza to tylko taka siateczka, sklada sie glownie z dziur, mniej z blon, a jest pozostaloscia po ksztaltowaniu sie pochwy w zyciu plodowym.
Carnage pisze:Po błonie dziewiczej zostaje jeszcze kwaśne środowisko w pochwie, to również jest system ochronny.
Carnage, doszkol sie. Blona nie ma nic z tym wspolnego. Od kwasnego pH sa drobnoustroje symbiotyczne.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: błona dziewicza

Post autor: Aniaww »

Savok - są różne rodzaje błon, właśnie ze względu na kształt i liczbę otworów. Poza siateczkowatym, o którym piszesz, spotyka się inne formy, w tym również taką, gdzie jest jeden otwór centralny.

BTW - czasem błona jest zbyt mocna i defloracja jest prawie niemożliwa, wtedy potrzebna jest interwencja lekarzaw drugą stronę". Zabieg jest prosty i załatwiany bezboleśnie - ponoć. Zwyczajnie nacina się błonę.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: błona dziewicza

Post autor: Savok »

Ehh skroty myslowe. Wiele rodzajow blon ok, ale jest to taki sam atawizm jak ruszanie uszami. Blona nie ma funkcji ochronnej. Jest pozostaloscia po formujacej sie sluzowce nowopowstajacej dziury.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: błona dziewicza

Post autor: york »

Aniaww pisze:BTW - czasem błona jest zbyt mocna i defloracja jest prawie niemożliwa, wtedy potrzebna jest interwencja lekarzaw drugą stronę". Zabieg jest prosty i załatwiany bezboleśnie - ponoć. Zwyczajnie nacina się błonę.
ginekolodzy nawet zachęcają przed pierwszym razem, albo jeśli przed okresem męczy cię PMS, najlepiej przerwanie błony zaplanować po miesiączce, ponoć kobieta jest mniej spięta i mniej zaboli
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: błona dziewicza

Post autor: Jagmin »

nie wtórna tylko z ODZYSKU to lepiej brzmi

he he no skorą są takie zabiegi to musza być chętne
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: błona dziewicza

Post autor: Aniaww »

Wiesz - gdybyś miała perspektywę ukamienowania, chętnie zapłaciłabyś za taki zabieg. Nie wiem czemu temat śmieszy.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: błona dziewicza

Post autor: parva »

Myślę, że Jagmin w swojej wypowiedzi miała na myśli kobiety w krajach, gdzie ludzie nie stosują się do prawa szariatu i za utratę dziewictwa nikomu nie grozi ukamienowanie - np w Polsce
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: błona dziewicza

Post autor: york »

blackaneta, te zabiegi bardzo często przeprowadza się w usa
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: błona dziewicza

Post autor: Jagmin »

pewnie że tak - nei miałam na mysli takich krajów z koszmarnymltdla nas prawem

dlatego mnie to śmieszy, tzn uważam że tamten film byl zabawny
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: błona dziewicza

Post autor: parva »

No tak. Ale znalazłyby się z pewnością też takie dziewczyny, które poddają się takim zabiegom z czystego kaprysu, by ponownie stać się dziewicą, a nie po to by ratować swoje życie czy zdrowie.
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: błona dziewicza

Post autor: Jagmin »

bo jest hasło ze dziewice mają wzięcie
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: błona dziewicza

Post autor: Astacus »

Savok pisze:Carnage, doszkol sie. Blona nie ma nic z tym wspolnego. Od kwasnego pH sa drobnoustroje symbiotyczne.
Savok dzięki za rade, ale nie wiem czy Ty zrozumiałeś, bo nie chodziło mi tu o błonę dziewiczą i ze ma cos z tym wspólnego, tylko o systemy ochronne przed bakteriami, co chroni kobietę po rozerwaniu błony. Czytanie ze zrozumieniem rlz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości