bol głowy w jednym miejscu

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
biologia22
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2008, o 21:10

bol głowy w jednym miejscu

Post autor: biologia22 »

witam wsyztkich otoz chcialabym prosic o porade odwiedzajacych ten post otoz zaczne najlepiej od poczatku moj problem jest dosc zlozozny , jakies 5 miesiecy temu podczas odrocenia glowy poczulam cos w glowie jakby mic cos przeskoczylo no i od tego zaczla sie dramta dla mnie a wiec bol sie nasilal i zaczal pojawiac sie prad przechodzacy od ucha do moejsca gdzie mnie bolalo i to sie nasilalo trawalo jakis miesiac ogolem pewnego dnia az mi zesztywniala kark pierwszy raz sie z takim czyms postkalam nigdy nie mialam problemu ze zdrowiem , nastepnie nie mogac dluzej czekac postanowilam udac sie do neurologa i co stwierdzil iz ma problemy z kregoslupe i to na pewno to tylko ze nie skierowal mnie na zadne badania , mieja 5 miesiecy i znow mnie dopadlo tylko ze teraz niezbyt dobrze slysze jak ktos ciszej mowi nie moge sie skupic i boli mnie glowa w jednym meiejscu oraz kark i tym razem przez moja glowe nie przechodza pracy , przy jakimkolwkiek wysilku mnie tez boli w jednym miejscu glowa nad uchemm konkretnie niektorzy twierdza ze bagatelizuje ale chyba wybiore sie do neurologa w ogole mam niskie cisnienie i spac mi sie chce konsultowlaam sie z neurologiem ale on stwierdzil ze bez tomografii nie da sie okreslic co mi jest znaczy konsultacje odbywaly sie przez interenet , wiec prosze was o rade, juz sie troche naczytalam boje sie ze to moze byc cos powaznego tez ciagle mam zatkane gadlo i schudlam dziekuje za uwage
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: bol głowy w jednym miejscu

Post autor: Padre Morf »

Litości. Konsultacja neurologiczna przez internet to kiepski pomysł - tutaj trzeba wybrać sie do gabinetu. Pełne badanie neurologiczne może trwać nawet godzinę i nie da sie go przeprowadzić przez internet. Lekarz musi zbadać odruchy (popukać młotkiem) i wykonać określone testy. Jeśli lekarz twierdzi, że CT głowy jest konieczne to powinnaś je wykonać - tomograf Cię nie ugryzie.
Co do nadciśnienia polecam konsultację internisty. To tyle ode mnie jako lekarza.

Jako moderator pragnę przypomnieć, że forum nie jest internetową przychodnią specjalistyczną. Nikt tu Ci nie postawi diagnozy i nie wypisze recepty. Zamykam temat jako niezgodny z regulaminem.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości