bulimia a działanie pigułek antykoncepcyjnych

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
bagatha

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: bagatha »

Moje zdanie w tym temacie jest takie, ze dziewczyna powinna na innej stronie szukac pomocy, konkretnej pomocy.
Nie uwazam takze tej strony jako reklame. Podaje strone wowczas, gdy uwazam, ze na niej mozna na dany temat znalezc wiecej informacji.
Wysylam gdzie indziej, jesli uwazam, ze dana osoba wlasnie tam znajdzie potrzebna pomoc.

Naprawde zanim napiszecie kolejna bzdure, zastanowcie sie bo Wasze wnioski z tego co pisze sa dalekie od sensu mojej wypowiedzi i rozsmieszaja juz grono osob. Poza tym robi sie to nudne.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Guru »

bagatha pisze:Moje zdanie w tym temacie jest takie, ze dziewczyna powinna na innej stronie szukac pomocy, konkretnej pomocy.
ale skoro zwrocila sie do nas o pomoc dlaczego mamy jej odmowic pomocy i rady.
bagatha pisze:Nie uwazam takze tej strony jako reklame. Podaje strone wowczas, gdy uwazam, ze na niej mozna na dany temat znalezc wiecej informacji.
Wysylam gdzie indziej, jesli uwazam, ze dana osoba wlasnie tam znajdzie potrzebna pomoc.
na internecie nie znajdzie prawdziwej pomocy, ale mozna zawsze jej cos poradzic, niekoniecznie reklamujac konkurencje, a szczegolnie strony, ktore jak zauwazylem stoja na srednim poziomie.
bagatha pisze:Naprawde zanim napiszecie kolejna bzdure, zastanowcie sie
nic nie jest tu pisane bez zastanowienia
bagatha pisze: Wasze wnioski z tego co pisze sa dalekie od sensu mojej wypowiedzi
punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.
bagatha pisze:i rozsmieszaja juz grono osob
jakos nie widac tego na naszym forum.
bagatha pisze:Poza tym robi sie to nudne.
to przestan robic autoreklame, taka jak na interklasie gdzie osobie szukajacej pomocy z biologii podalas adres strony i gdzie znalezc maila do ciebie, zamiast podac adres naszego forum, gdzie na kazde pytanie zostanie szybko udzielona odpowiedz.
z³y

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: z³y »

Bagatho! zajmij się w Życiu czymś powaŻnym!

Nie jesteś ani studentką medycyny, ani psychologii, ani biotechnologii! Studiujesz biologię (prawdopodobnie zaocznie - tak moŻna wyczytać na forum, co świadczy teŻ o Tobie, Twoich zdolnościach, wiedzy). Ale na forum robisz z siebie studentkę tych wszystkich kierunków - wiesz co, jak, kiedy, dlaczego, po co na medycynie, psychologii i biotechnologii. Skoro wiesz wszystko z tych kierunków, to dlaczego studiujesz biologię? Moim zdaniem, wiedza nie sprowadza się do podawania linków do innych for dyskusyjnych, czy przepisywania tylko fragmentów stron i ksiąŻek - wiedza to teŻ zdolność samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków (tego Ci brakuje!)!
Wygląda na to, Że nie wiele róŻnisz się od osób, które zadają na tym forum pytania typuco to jest biedronka - ja widzę tylko jedną róŻnicę, którą sprytnie próbujesz wykorzystać na swoją korzyść
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Laura »

bagatha pisze:Naprawde zanim napiszecie kolejna bzdure, zastanowcie sie bo Wasze wnioski z tego co pisze sa dalekie od sensu mojej wypowiedzi i rozsmieszaja juz grono osob. Poza tym robi sie to nudne.
Oj, Bagatha! Jesteś strasznie przewrażliwiona na swoim punkcie! Wystarczy Ci zwrócić uwagę i już się obrażasz! Zastanów się czy warto! Ja nie chciałam źle - po prostu w tym wątku nie mamy identycznego zdania. Ja uważam, że skoro ktoś o coś pyta na naszym forum, to u nas chce znaleźć odpowiedź i nie powinno się go odsyłać do innych stron. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie - rób jak chcesz, ja już się nie wtrącam, bo to przynosi odwrotny skutek do zamierzonego. Nie gniewaj się!

Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Sty 08, 2006 8:43 pm ]
z&#x142y pisze:Bagatho! zajmij się w życiu czymś poważnym!
Pomaganie innym JEST czymś poważnym!
Nie jesteś ani studentką medycyny, ani psychologii, ani biotechnologii! Studiujesz biologię (prawdopodobnie zaocznie - tak można wyczytać na forum, co świadczy też o Tobie, Twoich zdolnościach, wiedzy).


Skąd wiesz? Może się mylisz! Pozatym każdy może studiować co chce i w jakim systemie chce - to się nazywa WOLNY WYBÓR!
Ale na forum robisz z siebie studentkę tych wszystkich kierunków - wiesz co, jak, kiedy, dlaczego, po co na medycynie, psychologii i biotechnologii. Skoro wiesz wszystko z tych kierunków, to dlaczego studiujesz biologię? Moim zdaniem, wiedza nie sprowadza się do podawania linków do innych for dyskusyjnych, czy przepisywania tylko fragmentów stron i książek - wiedza to też zdolność samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków (tego Ci brakuje!)!
Wygląda na to, że nie wiele różnisz się od osób, które zadają na tym forum pytania typuco to jest biedronka - ja widzę tylko jedną różnicę, którą sprytnie próbujesz wykorzystać na swoją korzyść
Ten fragment to po prostu chamstwo! Przesadziłeś!

Krytykujesz innych w tak bezwzględny sposób, a brak Ci nawet odwagi, żeby się zalogować i napisać jako konkretna osoba!
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Guru »

Bagatho! zajmij się w życiu czymś poważnym!

Nie jesteś ani studentką medycyny, ani psychologii, ani biotechnologii! Studiujesz biologię (prawdopodobnie zaocznie - tak można wyczytać na forum, co świadczy też o Tobie, Twoich zdolnościach, wiedzy). Ale na forum robisz z siebie studentkę tych wszystkich kierunków - wiesz co, jak, kiedy, dlaczego, po co na medycynie, psychologii i biotechnologii. Skoro wiesz wszystko z tych kierunków, to dlaczego studiujesz biologię? Moim zdaniem, wiedza nie sprowadza się do podawania linków do innych for dyskusyjnych, czy przepisywania tylko fragmentów stron i książek - wiedza to też zdolność samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków (tego Ci brakuje!)!
Wygląda na to, że nie wiele różnisz się od osób, które zadają na tym forum pytania typuco to jest biedronka - ja widzę tylko jedną różnicę, którą sprytnie próbujesz wykorzystać na swoją korzyść: posiadłaś zdolnośc wklepania adresu
wiem, ze niektorzy mysla ze cytowany post pisalem ja, otoz chcialbym oswiadczyc ze jak mam cos do kogos to pisze to wprost i sie loguje na swoje konto i zadne inne! nie boje sie mowic co mysle! i to nie w moim stylu.
swoja droga wiem ze pewne osoby maja cos do mnie, ale nie odwaza sie tego napisac! nie wiem dlaczego.
bagatha

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: bagatha »

Lauro, to nie jest obrazanie sie, tylko nienawidze wymyslania czegos byle zwrocic na siebie uwage i nie tyczy sie to tylko Ciebie ( Ciebie najmniej).
Nie chodzi o to czy sie zgadzasz ze mna czy sie nie zgadzasz. Mozesz sie zupelnie nie zgadzac, tylko nie wymyslaj! Jesli cos Ci przeszkadza, to zwroc mi uwage ale niech to bedzie uwaga na jakies podstawie.
I skoro juz jestesmy przy tym temacie. naprawde jesli ktos nie widzi wkladu mojej pracy w ta strone i uwaza, ze potrafie tylko obslugiwac Googla, to niech po prostu spada! .zycie jest zbyt krotkie.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Guru »

bagatha pisze: nienawidze wymyslania czegos byle zwrocic na siebie uwage i nie tyczy sie to tylko Ciebie ( Ciebie najmniej).
i znow jakies krecenie zamiast powiedzenie wprost.
bagatha

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: bagatha »

Wszystko jest wprost
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Laura »

bagatha pisze:Lauro, to nie jest obrazanie sie, tylko nienawidze wymyslania czegos byle zwrocic na siebie uwage i nie tyczy sie to tylko Ciebie ( Ciebie najmniej).
Nie staram się zwrócić na siebie uwagi, bo jest mi to niepotrzebne.

bagatha pisze:Nie chodzi o to czy sie zgadzasz ze mna czy sie nie zgadzasz. Mozesz sie zupelnie nie zgadzac, tylko nie wymyslaj!
Nie wymyślam! Przejrzyj swoje posty, a zobaczysz - mnóstwo w nich odnośników do innych stron (nie chodzi mi tu o wikipedię i inne tego typu strony).
bagatha pisze:Jesli cos Ci przeszkadza, to zwroc mi uwage ale niech to bedzie uwaga na jakies podstawie.
Nigdy nie zwróciłam Ci uwagi bezpodstawnie.
bagatha pisze:I skoro juz jestesmy przy tym temacie. naprawde jesli ktos nie widzi wkladu mojej pracy w ta strone i uwaza, ze potrafie tylko obslugiwac Googla, to niech po prostu spada! .zycie jest zbyt krotkie.
Ludzie po prostu nie mają chyba większych problemów. Powinni się cieszyć, że ktoś im chce pomóc - choćby przy pomocy googla (po to on jest).
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Guru »

bagatha pisze:Wszystko jest wprost
jak to jest wprost to gratuluje
bagatha

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: bagatha »

Laura pisze:
bagatha pisze:Lauro, to nie jest obrazanie sie, tylko nienawidze wymyslania czegos byle zwrocic na siebie uwage i nie tyczy sie to tylko Ciebie ( Ciebie najmniej).
Nie staram się zwrócić na siebie uwagi, bo jest mi to niepotrzebne.

bagatha pisze:Nie chodzi o to czy sie zgadzasz ze mna czy sie nie zgadzasz. Mozesz sie zupelnie nie zgadzac, tylko nie wymyslaj!
Nie wymyślam! Przejrzyj swoje posty, a zobaczysz - mnóstwo w nich odnośników do innych stron (nie chodzi mi tu o wikipedię i inne tego typu strony).
bagatha pisze:Jesli cos Ci przeszkadza, to zwroc mi uwage ale niech to bedzie uwaga na jakies podstawie.
Nigdy nie zwróciłam Ci uwagi bezpodstawnie.
bagatha pisze:I skoro juz jestesmy przy tym temacie. naprawde jesli ktos nie widzi wkladu mojej pracy w ta strone i uwaza, ze potrafie tylko obslugiwac Googla, to niech po prostu spada! .zycie jest zbyt krotkie.
Ludzie po prostu nie mają chyba większych problemów. Powinni się cieszyć, Że ktoś im chce pomóc - choćby przy pomocy googla (po to on jest).
W wypowiedziach sa odnosniki jesli potrzebny fragment jest zbyt dlugi, nie podaje nie potrzebnych odnosnikow. A przede wszystkim korzystam z internetu wowczas, gdy odpowiedz jest po prostu pod reka, badz nie moge czegos znalezc w ksiazce.
Przeczytaj prosze jeszcze raz swoja (chyba pierwsza) wypowiedz w tym watku.
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: bulimia a dziaŁanie piguŁek antykoncepcyjnych

Post autor: Laura »

bagatha pisze:W wypowiedziach sa odnosniki jesli potrzebny fragment jest zbyt dlugi, nie podaje nie potrzebnych odnosnikow.
Linki są mimo to zbędne. Zawsze można zamieścić skrót URL (jest to odnośnik - ukryty link, bez podania adresu strony - przekierowanie do artykułu). To najlepsze rozwiązanie.
bagatha pisze:A przede wszystkim korzystam z internetu wowczas, gdy odpowiedz jest po prostu pod reka, badz nie moge czegos znalezc w ksiazce.
Bo po to właśnie jest internet. Co nie znaczy, że linki są niezbędne.
bagatha pisze:Przeczytaj prosze jeszcze raz swoja (chyba pierwsza) wypowiedz w tym watku.
Znam swoje wypowiedzi i poglądy.
Awatar użytkownika
madalinka
Posty: 45
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:57

Re: bulimia a działanie pigułek antykoncepcyjnych

Post autor: madalinka »

dla osob zainteresowanych tematem pragne zauwazyc fakt ze osoby majace problemy jak bulimia czy anoreksja, maja rzadkie badz brak miesiaczek. Co za tym idzie zachodzenie w ciaze jest malo prawopodobne z uwagi na rozchwianie hormonalne. Jezeli osoba przyjmuje tabletki antykoncepcyjne to raczej w celu wyregulowania cyklu miesiaczkowego niz zachodzenia w ciaze (czynnik hormonalny oraz psychiczny)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość