Bydgoszcz, Katowice, Szczecin czy Łódź?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Bydgoszcz, Katowice, Szczecin czy Łódź?

Post autor: makebelieve »

Mam nadzieję, że nikt mnie nie zlinczuje za ten post, ale zastanawiam się gdzie iść na leka Mam 170 pkt (83 bio) i najbardziej chciałabym iść do Gdańska, no ale mogę się nie dostać, więc z innych miast, które biorę pod uwagę zostaje mi Bydgoszcz, Katowice, Szczecin i Łódź. Za bardzo nic nie wiem o tych miastach i uczelniach i nie wiem jaką uczelnię wybrać Jestem z Białegostoku, więc teoretycznie do Łodzi mam najbliżej, ale nie jest to moim głównym kryterium, chociaż no Szczecin ma wadę przez to. Czy mógłby ktoś mi pomóc i napisać mniej więcej jakie są te uczelnie, prostudenckie czy jednak są katedry, na których lubią uwalić większość roku, jak wygląda miasto, życie itp?
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Bydgoszcz, Katowice, Szczecin czy Łódź?

Post autor: sassa »

Katedry, które lubią uwalić znajdą się wszędzie, na jednej uczelni z jednego przedmiotu na drugiej z innego. Więc tym bym się nie kierowała przy wyborze, gdzie byś nie poszła na pewno będziesz miała wątpliwą przyjemność się z taką spotkać

Łódź mogę spokojnie polecić, nie mam żadnych większych zarzutów do tej uczelni.
Znam też kilka osób, które chciały się przenosić po I roku, ale spodobało im się i zostają
Miasto jest brzydkie, ale ma jakiś taki niepowtarzalny klimat, więc ja bardzo polubiłam.
A jak życie studenckie i imprezy to oczywiście ul. Piotrkowska! Ewentualnie plenerek na miasteczku akademickim
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 69 gości