Ceny za akademik

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
botanik :-)
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2008, o 14:13

Ceny za akademik

Post autor: botanik :-) »

no właśnie, jak możecie podajcie aktualne ceny miejsca w akademiku w każdym mieście gdzie jest medycyna.z góry dziękuje
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: ceny za akademik

Post autor: lung »

Tego bedzie mozna sie dowiedziec, jak juz sie bedzie wiedziec czy sie dostalo.
botanik :-)
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2008, o 14:13

Re: ceny za akademik

Post autor: botanik :-) »

no a ceny z zeszłego roku?
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: ceny za akademik

Post autor: serine »

To moze prócz cen ktos mogłby przyblizyc w jaki sposob mozna starac sie o pokoj w akademiku? Czy moge go np nie dostac?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: ceny za akademik

Post autor: Savok »

Cennik UG:
DOM STUDENCKI NR 2 - cena za miejsce w pokoju - 250 zł
DOM STUDENCKI NR 3 - cena za miejsce w pokoju - 260 zł
DOM STUDENCKI NR 4 - cena za miejsce w pokoju - 260 zł
DOM STUDENCKI NR 5 - cena za miejsce w pokoju - 260 zł
DOM STUDENCKI NR 7 - cena za miejsce w pokoju - 320 zł
DOM STUDENCKI NR 8 - cena za miejsce w pokoju - 300 zł
DOM STUDENCKI NR 9 - cena za miejsce w pokoju - 290 zł
DOM STUDENCKI NR 10 - cena za miejsce w pokoju - 260 zł
DOM STUDENCKI NR 11 - cena za miejsce w pokoju - 300 zł

Kazdy wydzial posiada wlasne zasady przyznawania akademikow, oprocz tego istnieje pula ogolnouczelniana.
Aby uzyskac miejsce w akademiku nalezy zlozyc podanie w dziekanacie i bycjak najbiedniejszym". W akademikach ostatnio panuja pustki ze wzgledu na ceny.
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: ceny za akademik

Post autor: kasicowo »

A czy trudno jest sobie zalatwic pokoik 1 osobowy?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: ceny za akademik

Post autor: Savok »

Jest to praktycznie niemozliwe - takich pokoikow jest kilka i sa na specjalne przypadki.
Standardowe pokoje sa 3-5 osobowe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ceny za akademik

Post autor: Korczaszko »

a ja polecam przejrzeć strony uczelni które Cię interesują, znajdziesz ceny, zdjęcia i wszystko czego chcesz. z pokojami 5-osobowymi jeszcze sie nie spotkałam. Najczęściej widuję 2-3 osobowe (4-osobowych też nie widziałam, ale istnieją takie, dlatego znów odsyłam do strony uczelni żeby sie temu przyjrzeć)
z cenami też jest bardzo różnie np. na sggw ceny wahają się od 250 do 450. hmm wyobraź sobie że jeszcze nie studiuję, ale google nie gryzą i dawno znalazłam to co mnie interesuje.
co do 1-osobowych, tak jak powiedział Savok, pokoi jest bardzo niedużo i są przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, matek z dzieckiem.
Savok pisze:Aby uzyskac miejsce w akademiku nalezy zlozyc podanie w dziekanacie i bycjak najbiedniejszym". W akademikach ostatnio panuja pustki ze wzgledu na ceny.
skoro panują pustki to chyba najbiedniejszym nie trzeba być
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: ceny za akademik

Post autor: Savok »

Korczaszko, caly bajer polega na tym, ze ab dostac akademik w pierwszym rzucie trzeba spelniac wymagania finansowe i dopiero jak sie okaze, ze podaz jest wieksza niz popyt kryterium finansowe przestaje miec znaczenie.

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 10:07 ]
ale to tez zalezy od uczelni.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: ceny za akademik

Post autor: Padre Morf »

serine pisze:Czy moge go np nie dostac?
Możesz.
Savok pisze:Aby uzyskac miejsce w akademiku nalezy zlozyc podanie w dziekanacie i bycjak najbiedniejszym".
I mieszkać daleko. Im dalej tym lepiej Poza tym nie wszystkie uczelnie stosują kryterium dochodów.
W Białymstoku w DS2 są pokoje dwuosobowe z łazienką za 320zł (do tej pory tyle stały ale ma być podwyżka) i pokój 2 osobowy w tzw segmencie (2 pokoje połączone ze sobą i dla nich wspólna łazienka) za 270zł.
kasicowo pisze:A czy trudno jest sobie zalatwic pokoik 1 osobowy?
Jedynka jest nie do zdobycia. Oczywiście można jak kogoś na to stać ale taniej jest wynająć coś na mieście. W Białymstoku jedynki były dla asystentów ale i tak nie dla wszystkich starczyło ]
flexible
Posty: 112
Rejestracja: 24 maja 2008, o 19:46

Re: ceny za akademik

Post autor: flexible »

Chciałam dodać, że w Białymstoku w DS2 widziałam karalucha P Musiało być ich sporo bo w pokojach były pułapki P Ale może już ich nie ma D
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: ceny za akademik

Post autor: Padre Morf »

flexible pisze:Chciałam dodać, że w Białymstoku w DS2 widziałam karalucha P
karaluchy były, są i będą ]
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: ceny za akademik

Post autor: yeast »

Morfeusz pisze:I mieszkać daleko. Im dalej tym lepiej Poza tym nie wszystkie uczelnie stosują kryterium dochodów.
Nieoniecznie, UG stosuje kryterium dochodu, a nie odległości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości