Chemia i stomatolgia

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
Ząbek21
Posty: 16
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:24

Chemia i stomatolgia

Post autor: Ząbek21 »

Mam duży problem. Chodzi o chemię, nie potrafię jej zrozumieć. Teraz studiuję i nie mam czasu na korepetycje z chemii, ponieważ zwykle kończę zajęcia późno. Nie wiążę swojej przyszłości z kierunkiem który obecnie studiuję, chcę pracować jako stomatolog. Zawsze chciałam być stomatologiem, inna praca mnie nie interesuje. Wiem, że studia są ciężkie ale według mnie muszą być bardzo ciekawe. Już sama nie wiem co mam zrobić z ta chemią
Awatar użytkownika
Norcy
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2014, o 22:55

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: Norcy »

może skoro nie wiążesz swojej przyszłości z kierunkiem, który obecnie studiujesz to zwyczajnie go rzuć i w 100% oddaj się w chemii - oczywiście jeśli tylko masz taką możliwość. Co prawda zostało już ok 3,5 miesiąca, ale można zdziałać naprawdę dużo. Sama wybieram się na stomatologię i brakuje mi tylko dobrych procentów z tej okropnej chemii, bo 2014 okazał się niezbyt dla mnie łaskawym
Ząbek21
Posty: 16
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:24

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: Ząbek21 »

Nie mogę rzucić tych studiów, niestety
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: Mårran »

Zawsze mozesz wziac korki w weekend ^^ Mozesz tez skolowac sobie jakies proste podreczniki, moze zaczac od gimnazjalnych i czytac je dokladnie, w skupieniu i analizowac od razu robiac zadania.

Pani Buka
Ząbek21
Posty: 16
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:24

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: Ząbek21 »

W sumie racja, ale czy dam radę to wszystko ogarnąć w tak krótkim czasie. Już wcześniej się uczyłam ale muszę jeszcze trochę posiedzieć.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: Mårran »

To zalezy tylko od Ciebie. Jak się zepniesz i uda Ci się zrozumieć, to powinno być ok. Czasu nie ma jakoś mega dużo, ale spokojnie zdążysz przeczytać podręcznik i zrobić dużo zadań, a to chyba teraz najważniejsze.
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: randomlogin »

Jak sie zepniesz i zdasz wszystko w 1. (albo i 0.) terminach to masz - zaleznie od uczelni - jakies 2-3tyg wolnego. Dosc czasu zeby sie do matury nauczyc dwa razy. Potem nowy semestr, wiec beda jakies nieobecnosci do wykorzystania, zawsze sie jakas choroba moze trafic i tak dalej - tez jest troche czasu.

A nie moge rzucic studiow kojarzy mi sie z ubezwlasnowolnieniem.

gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: gooner92 »

A można spytać co studiujesz i dlaczego nie możesz tego rzucić? I masz rację - stoma jest spoko, zapraszamy
Ząbek21
Posty: 16
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:24

Re: Chemia i stomatolgia

Post autor: Ząbek21 »

Studiuję ochronę środowiska, nie mogę tego zrobić z przyczyn osobistych
Czy zbiór zadań maturalnych Omegi i arkusze maturalne wystarczą żeby się dobrze przygotować?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości