Chemia sądowa

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
olasko9
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2014, o 10:57

Chemia sądowa

Post autor: olasko9 »

Hej, przypadkowo natknęłam się w Poznaniu na specjalność chemia sądowa i teraz jestem przerażona - jeszcze kilka dni na rejestracje, a już jest około 5 osób na jedno miejsce ( z nieopłaconą opłatą rekrutacyjną jeszcze więcej.) Wcześniejsze progi na chemię były niskie, ale teraz się obawiam. Sama mam 77 pkt i nie wiem czy to wystarczy, jest ktoś kto stara się o przyjęcie na ten kierunek? Ile macie pkt? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
agnieszka789
Posty: 164
Rejestracja: 30 sie 2013, o 12:37

Re: Chemia sądowa

Post autor: agnieszka789 »

Jeśli to jest to, co chciałabyś robić- rejestruj się. 80 czy 85 zł to nie majątek, a na pewno żałowałabyś, gdyby okazało się, że spokojnie byś się dostała, ale nie wzięłaś udziału w rekrutacji
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Chemia sądowa

Post autor: iSzymur »

Dexter?
Awatar użytkownika
Shenzi
Posty: 122
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 19:24

Re: Chemia sądowa

Post autor: Shenzi »

Właściwie. może trochę głupie pytanie, ale czy są perspektywy po chemii sądowej? Czy rzeczywiście są laboratoria, które potrzebują laborantów, chemików z tym wykształceniem, a raczej tą specjalizacją?
Zastanawiam się ewentualnie nad chemią sądową na II stopniu i właśnie nie wiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości