chemia/technologia chemiczna na politechnice

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

chemia/technologia chemiczna na politechnice

Post autor: biolog428 »

Czy po skończeniu technologii chemicznej na politechnice można uczyć w szkole? A czy po chemii na politechnice Co lepiej wybrać?
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

Re: chemia/technologia chemiczna na politechnice

Post autor: biolog428 »

ponawiam pytanie
triniti
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:45

Re: chemia/technologia chemiczna na politechnice

Post autor: triniti »

Po technologii chemicznej można uczyć w szkole, trzeba jeszcze skończyć jakieś kursy pedagogiczne, dokładnie nie wiem, bo nigdy się tym zbytnio nie interesowałam (nie mam zamiaru uczyć w szkole ). Oczywiście, że po chemii można uczyć na polibudzie ale wiadomo trzeba mieć jakieś osiągnięcia, bo byle kogo nie zatrudnią.
To wszystko zależy od tego co chcesz robić w przyszłości
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

Re: chemia/technologia chemiczna na politechnice

Post autor: biolog428 »

dzięki za odpowiedź a mam pytanko: którą specjalność uważacie za najlepszą: analiza chemiczna w kontroli jakości i ochronie środowiska, chemia biologiczna, chemia i fizyka polimerów, synteza organiczna. Wiem, że wszystko zależy od naszych zainteresowań, ale która z tych specjalizacji daje najlepsze perspektywy w Polsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości