Chemtrails - smugi chemiczne

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
Prunus
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:25

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Prunus »

June pisze:Zabawni jesteście,że też istnieje grono ludzi którzy za życiowy cel postanowili sobie ujawnienie światu prawdy o chemtrails.
O chemtrails wypowiadałem się tutaj i ja, a nie uważam, by było to zabawne, a już z pewnością nie jest moim życiowym celem ujawnianie prawdy na ten temat - skąd wniosek? Zwróciłem uwagę na pewne fakty - dlaczego ironizujesz w związku z tym, że to ujawnienie światu prawdy o chemtrails"?
June pisze:Czy rozpisywanie o tym na forum cokolwiek zmieni?
Dobre pytanie. Uważam, że jeśli w odpowiednich kręgach zwróci się na te fakty uwagę, może to doprowadzić do konkretnych działań zmierzających do wyjaśnienia tego problemu.
June pisze:Z drugiej strony może powinnam być wdzięczna,że bezinteresownie edukujecie mnie i całego biologa,pomijając fakt ,że w te niedorzeczności niewierze.
Niedorzeczności Co konkretnie nazywasz niedorzecznością? Podejrzewasz WHO o folgowanie spiskowej teorii? Uważasz, że wysoko postawiony agent FBI zgłupiał na starość? A może Dr Kucinich żądał wyjaśnień od Kongresu USA nie mając jakichkolwiek podstaw? Rozumiem też, że zapoznałaś się z wykładem Dr. Coena Vermeerena i przeprowadziłaś wnikliwą analizę jego pracy i tylko pozostaje nam czekać na Twoją publikację? Wybacz ale jak dotąd przedstawiasz życzeniowa postawę używając bzdurki typu to niedorzeczności - co z obiektywizmem i racjonalnym, niezależnym spojrzeniem ma się tak jak imadło do bawełny )
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Trzyszcz »

Takich niezbitych dowodów jest mnóstwo przy każdej spiskowej teorii. Nic nowego.
Jakby człowiek miał się każdymi takimi doniesieniami przejmować to powstałby w głowie matrix do potęgi niewiadomoktórej, obrazowo
Prunus
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:25

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Prunus »

Trzyszcz24 pisze:Takich niezbitych dowodów jest mnóstwo przy każdej spiskowej teorii. Nic nowego.
Masz namiar na jakieś niezbite dowody w tym względzie? Chętnie się zapoznam. Dlaczego uważasz, że wskazanie na pewne fakty dotyczące owego, rzekomego zjawiska muszą służyć jakiejś spiskowej teorii?
Lee-Loo
Posty: 31
Rejestracja: 9 lip 2012, o 08:27

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Lee-Loo »

Człowieku mam PRAWO nie wierzyć w chemtrails bez względu na to czy ty uważasz, że to prawda.Wyraziłam swoją opinie w tym temacie bo po to istnieje forum ty też to uczyniłeś,ale ewidentnie nie dajesz za wygraną i za wszelką cenę chcesz swoje przekonania wszczepić innym.Uważam iż to na poły zabawne na poły dziwne,ale podziwiam zapał.
Chromosom
Posty: 104
Rejestracja: 22 sty 2012, o 15:18

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Chromosom »

Forum biologiczne o tym rozmiarze może skupiać wiele osób, które są podstawione w celu promowania wygodnego dla pewnych środowisk sposobu myślenia - miejcie to na uwadze.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: lith »

[at]
To się zdecyduj czy w końcu jakieś domieszki po cichu wciskane do pasażerskich, czy jakieś nieoznakowane supertajne samoloty, czy zwykłe wojskowe. Czy w końcu zostawiają mleko na niebie, czy reklamówki śmieci na ziemi. Czy jest to coś dodawane niby do paliwa, czy zrzucane osobno. Bo póki co każdy post o czym innym. Napisz w końcu co to jest to całe chemitrails, bo już się zgubiłem.
szkwiatkowski
Posty: 3
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:50

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: szkwiatkowski »

no widziałem filmik jak od aluminium rozpylanego nad hawajami koles z farmy ekologicznej ręką odrywa korę z drzewa kokosowego. od aluminium zmienia się ph gleby i rośliny w zmienionym ph nie pobieraja substancji odrzywczych. Wzrost alumnium w glebie na przestrzeni 50lat wzrósł kilka set razy.

czy ktoś z biologów zna metody usuwania z gleby nadmiaru aluminium.
ludzki organizm nigdy w historii czlowieka nie mial stycznosci z czystym aluminium i organizm nie umie z nim sobie radzic. Chciałbym u siebie na warzywniaku usunac tego przybysza.
pzdr
lech87

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: lech87 »

Witam, słyszałem ze chemtrails to realne zagrożenie. I nie jestem pewien do końca czy to prawda czy ktos po prostu nasciemniał ale słyszałem że to rząd nas podtruwa. Są jakieś sposoby do obrony przed tymi smugami ? ja słyszałem o urządzeniu które niby jakoś zwalcza te smugi, lecz nie jestem pewien czy to faktycznie działa. Znajomy kupił i niby działa -) to się chembuster nazywało.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości