CM Bydgoszcz - podręczniki na I roku farmacji

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
aloo
Posty: 79
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 13:15

Re: CM Bydgoszcz - podręczniki na I roku farmacji

Post autor: aloo »

tak, sama wszystko wybierasz. Jak masz problem z nadgarstkiem to nie wybieraj gier zespołowych a w ogóle jest jeszcze coś takiego jak gimnastyka korekcyjna z tym, że żeby na nią chodzić trzeba mieć zaświadczenie od komisji lekarskiej (chyba z dziekanatu na cos takiego moga wysłac, ale nie chce Ci skłamać bo nie chodziłam także musiałabyś się dowiedzieć

spoko, to będzie mój drugi drugi rok bo wcześniej byłam na analityce także mnie już nic nie zdziwi, co najwyżej trochę przerazi, ale do tej pory udało się zdawać wszystko bez problemów także muszę trzymać formę, nie dam się
Convallaria_majalis
Posty: 4
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 17:00

Re: CM Bydgoszcz - podręczniki na I roku farmacji

Post autor: Convallaria_majalis »

Potwierdzam, gimnastyka korekcyjna to najbardziej lajtowe spośród zajęć z w-fu - wiem, bo sama przez semestr na nie chodziłam . Pierwsze pół godziny to ćwiczenia na macie, drugie pół godziny to jazda na rowerze stacjonarnym, a ostatnie pół. cóż, wtedy już każdy był w domu/na następnych zajęciach, bo w przeciwieństwie do pozostałych zajęć z w-fu, gimnastyka tylko formalnie trwała półtorej godziny, a w rzeczywistości była to zazwyczaj godzina . Ja na w-fie zwykle uczyłam się na botanikę lub łacinę (bo na gimnastykę chodziłam w II semestrze). A co do zaświadczenia, to wystarczy takie zwykłe od lekarza rodzinnego, tak więc to żaden problem . A przynajmniej tak było dwa lata temu, ale nie sądzę, by coś w tej kwestii się zmieniło. Kiedy dawałam je pani prowadzącej zajęcia z gimnastyki, to wzięła je ode mnie, ale nawet na nie nie spojrzała .
Ewa2404
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2014, o 23:04

Re: CM Bydgoszcz - podręczniki na I roku farmacji

Post autor: Ewa2404 »

Sprzedam materiały na I rok farmacji w Bydgoszczy:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość