Co? na pocz?tek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
marysia14
Posty: 62
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 16:32

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: marysia14 »

Wielkie dzi?ki za informacj?
runman
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2011, o 11:27

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: runman »

benzaldehyd pisze:Bo?e czy wy wszyscy ju? si? uczycie?
No bez ?artów, wakacje jeszcze s?
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: benzaldehyd »

runman pisze:
benzaldehyd pisze:Bo?e czy wy wszyscy ju? si? uczycie?
No bez ?artów, wakacje jeszcze s?
DOK?ADNIE~! Nie spina? po?ladów! Jak pó?niej b?dziecie mieli dwa dni ?eby si? nauczy? jeszcze wi?cej ni? to co jest na pierwsze zaj?cia! Do tego jeszcze inne gówna dojd? typu biofizyka
Korzystajcie z czasu póki jest nam dany:P
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: benzaldehyd »

Trzeba kupowa? skalpel? S?ysza?em ?e niby jest w wymogach ale tak naprawd? ani razu go nie u?ywali
runman
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2011, o 11:27

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: runman »

kto? tam na pewno b?dzie mie?, a chyba nie b?dzie potrzeba nastu skalpeli na zaj?cia, tak?e ja chyba odpuszcz?
marysia14
Posty: 62
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 16:32

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: marysia14 »

Ja mam 2 to mog? si? podzieli?
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: aleksandra1601 »

no nie wiem czy ta biofizyka to takie gówno, chodz? pog?oski, ?e od tego roku b?dzie zmiana kierownika katedry, wi?c mo?e by? ró?nie.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: Aszyn »

aleksandra1601, a sk?d takie plotki? Powiedz co? wi?cej. Mo?e by? PW
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: benzaldehyd »

aleksandra1601, Ja nie powiedzia?em gówno w znaczeniu - ?atwizna!
Chodzi?o mi raczej o to ?e b?dzie du?o partii materia?u przez ma?y czas np 2 dni z anatomii i do tego jeszcze robota z fizyk? biologi? medyczn? i innymi zapychaczami czasu typu historia medycyny:P
Teraz by? Wieczorek od biofizy na medycynie tak? Ciekawe , kto by tam z tej katedry móg? by? teraz:P - znam t? katedr? gdy? mia?em ju? wcze?niej w niej zaj?cia z biofizyki - tylko egzaminowa? mnie dr hab Bryl:P - ustny mia?em
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: aleksandra1601 »

i prawdopodobnie owy dr hab przejmie kierownictwo, takie chodz? ploty, nie wiem na ile prawdziwe

fakt, zapychaczy jest du?o i ciko z nimi pogodzi? nauk? anatomii ale osobi?cie biofizyki, biologii medycznej i chemii nie zaliczy?abym do takich, w ko?cu ko?cz? si? egzaminem i chocia? niewiele, ale trzeba co? umie?, ?eby je zda?
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: luksio »

biologia, chemia, biofizyka to sa przedmioty, które trzeba po prostu przejsc, a i pipeta sie poslugiwac naucza (to takie z pozytywnych aspektow ) na miano zapychaczy zasluguja fakultety, umiejetnosci akademickie i jeszcze pare innych

a i jezeli wspomniany dr obejmie katedre biofizyki i lek to nie zazdroszcze
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: benzaldehyd »

Hahahahha:P wspomniany profesor nauczby przysz?ych medyków:P hahahah ale by by?o ?miesznie:) - znaczy ?le i to bardzo! Jak ja mia?em z nim egzamin ustny to dopiero za drugim podej?ciem zaliczy?em. Strasznie potrafi cz?owieka zestresowa?!
loscocos
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:52

Re: Co? na pocz?tek

Post autor: loscocos »

Witam. Mam 2 pytania. Fartuch anatomiczny musi by? bia?y, czy mo?e by? zielony? Czy trzeba koniecznie by? na spotkaniu z pani? prodziekan? Nie chce mi si? kwaterowa? w akademiku tydzie? wcze?niej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości