Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie na studia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie na studia?

Post autor: Khayman00 »

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć co zrobicie jak sie nie dostaniecie na lek? Będziecie poprawiać mature, pojdziecie na inny kierunek, czy może jedno i drugie?

Ja osobiście w tamtym roku się nie dostałem i poszedłem na fizykę, sp. nanotechnologia na UAM w Poznaniu i nie dawno poprawiałem maturę i teraz znowu startuje w rekrutacji, a jak to u Was wygląda
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: scarlett89 »

Gdy sie nie dostane na medi nie będę plakac. Trenuję 200m/400m, więc złożę sobie papiery do Olsztyna, gdyż tam ma siedzibę przyzwoity klub uczleniany AZS UWM Olsztyn z dobrą grupą biegaczy z prima trenerami Poprostu bede kontynuowac sportowakariere
Jak nie Olsztyn, to moze Polibuda Gdanska z technologią chemiczną.
Powiecie pewnie czemu nie AWF wybralam? Raczej zalezalo mi na dobrze zdanej maturze niż na dobrze zdanych egzaminach sprawnosciowych, bo do nich tez trzeba sie solidnie przygotowac
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Ann »

Przemeqq, zauważyłam, że wiele tematów tutaj Tobie się nie podoba
Forum jest po to, żeby pogadać o wszystkim a czasem i o niczym. Ty ze swoimi znajomymi chyba nie rozmawiasz tylko o poważnych sprawach, polityka, etc. ?

A co do pytania w temacie, to jeśli teraz nie dostanę się na med., zrobię sobie rok przerwy, pouczę się jeszcze, poprawię maturę i dalej przystępuję do rekrutacji na medycynę. Biorę jeszcze pod uwagę pójście na ten jeden rok na uniwersytet w moim mieście, na biologię lub do policealnej na technika farmacji, jednak medycyna cały czas zostaje! Póki co mam nadzieję, że jednak dostanę się

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 23:33 ]
A co do tematuboję się to faktycznie nieźle brzmi Tylko, że mi kojarzy się ten tytuł z zupełnie czymś innym, niż pradwziwą treścią jaka jest tam zawarta
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: rigor mortis »

Rzeczywiście ciekawie jest sobie pogdybać ] Ale, hm, uważam, że już lepiej iść przez ten rok na jakieś studia przyrodnicze, biologia, biotechnologia, aniżeli zrobić sobie przerwę. Zauważcie, że niektóre przedmioty na tych studiach się pokrywają z tymi na lekarskim, przez co potem Wam je mogą przepisać (np. biofizykę, chemię) i trochę mniej męczenia będzie. To zawsze jakaś korzyść, w dodatku niemała.
flexible
Posty: 112
Rejestracja: 24 maja 2008, o 19:46

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: flexible »

A ja jak się nie dostanę to.chyba sie upije z rozpaczy najlepiej winem za 3,90 zł P Potem pójde popłakać, pośpie z tydzień. W październiku zaś wszystko od nowa biologia, chemia, fizyka. Nie idę na inne studia.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Andzia »

Co by było gdyby w gębie rosły grzyby, a na dłoni kaktus z Nigerii.
Nie ma co gdybać, aczkolwiek jakieś koło ratunkowe z zapasie warto mieć. Ja zapewne zamiast cięcia się żelkami według pomysłu Korczaszko, waliłabym łbem ob umywalkę. Bo świat się pomylił :].

A na poważnie. Żałuję, że na psychologię trzeba do rekrutacjicoś humanistycznego". Albo się wkurzę i zrobię to, co zawsze chciałam zrobić i pójdę w ślady taty - pójdę w mundur. Albo się nie wkurzę i poczekam rok. Opcje są różne, zależne od sytuacji. Ale mnie matura jeszcze czeka. A ja czekam na genialne pomysły z CKE.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Batha »

KhaymanO_o, założyłeś ten temat w dzialeMedycyna - kierunek lekarski", co oznacza, że ludzie, którzy tam nie składają, bądź składają tylko dlatego, bo się na nich dziwnie patrzą, jak mówią, że składają na 1 uczelnię, nie mają prawa się wypowiadać.
cóż za dyskryminacja
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Khayman00 »

Batha, ekhm nie zrozumiałem Twojego posta. Przeciez ja nikogo nie diskrminuje. A przynajmniej nie swiadomie.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Batha »

osoby, które nie planują studiów medycznych nie powinny się wypowiadać w tym temacie. To esencja mojego postu.
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: riczi89 »

Niech też sobie stworzą taki temat i rozprawiają nad tym, co zrobią jak się nie dostaną na . (wpisać kierunek)
20 idiotycznych tematów- po co nam to?-B.

Wracając do tematu: mam 2 kierunki w zapasie, więc jeśli dostanę się na biotech albo analitykę, a na lek nie, to pójdę na któryś z nich. Jak mi się spodoba to za rok nie będę wcale poprawiać matury. Chociaż wątpię w to. Jedyna nadzieją, że dostanę się w tym roku na lek i po sprawie
Ostatnio zmieniony 15 cze 2008, o 10:42 przez riczi89, łącznie zmieniany 1 raz.
dżema19
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:05

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: dżema19 »

HEJ
ja nie chce iść na lekarski, ale na stomatologię, jak się nie dostanę idę na analizę chemiczną, poprawiam mature i próbuje jeszcze raz.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: serine »

Jak sie nie dostane to napewno poprawiam maturke. Mysle ze pojde do pracy przez rok albo zdecyduje sie na farmacje. To tez bardzo ciekawy kierunek
dżema19
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:05

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: dżema19 »

hej serine!
ja takze składam na farmacje , ale myśle ze jak sie nie dostanę na stomatologię, to na farmacje tez bedzie cięzko się dostać , ale próbuję!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości