Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: czerwiec 2013
PostNapisane: 24 cze 2013, o 12:51 
pannamanna napisał(a):
Kod:
http://speedy.sh/unUsp/re.zip

Jedzcie i pijcie :) Buźka!

Gdyby ktoś szukał. Arkusze z biologii i chemii rozszerzonej czerwiec 2013. :)

Ostatnio edytowano 24 cze 2013, o 18:34 przez ________, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 24 cze 2013, o 13:40 

Podziękował :arrow:

PostNapisane: 24 cze 2013, o 13:46 
Podziekowania dla pannamanna :) -> www.forum.biolog.pl/egzamin-wst-pny-2013-vt50345-45.htm

[ Post via Mobile Device ] Obrazek

PostNapisane: 29 lip 2013, o 13:23 

Może ktoś wrzuci te pliki na jakiś darmowy server lub chomika, na pewno wiecej osob by skorzystało

PostNapisane: 13 sie 2013, o 15:39 
biologia-czerwiec-2013-probny-arkusz-vt51874.htm
matura-z-chemii-czerwiec-2013-vt51144.htm

PostNapisane: 15 wrz 2013, o 16:00 

Czy byłaby szansa zdobyć chemię inaczej? Bo ten serwer na który jest wgrana krzyczy że muszę mieć konto premium. Chomikuj albo coś?

PostNapisane: 15 wrz 2013, o 21:42 

Rzuciłam na nie okiem i zastanawiam się co to za arkusze? To nie są chyba te z drugiego terminu maturalnego, "próbny egzamin" się nazywają?
Na stronie CKE jeszcze nic nie ma, a sama już jestem ciekawa, co mnie ominęło! :D Pamiętam, jak dzień przed maturą z biologii z koleżanką kombinowałyśmy jakby tu się na czerwiec załapać...

PostNapisane: 15 wrz 2013, o 21:56 
Fivex napisał(a):
Czy byłaby szansa zdobyć chemię inaczej? Bo ten serwer na który jest wgrana krzyczy że muszę mieć konto premium. Chomikuj albo coś?

Obiecuję, gdzieś pod koniec września/ wczesny początek pazdziernika wrzuce oba arkusze na chomikuj, bo już pare osób mnie o to prosiło... (nie mam niestety klucza do nich)

Może spróbuj sciągnąć z innej przeglądarki, np mozilla?

ahepb napisał(a):
Rzuciłam na nie okiem i zastanawiam się co to za arkusze? To nie są chyba te z drugiego terminu maturalnego, "próbny egzamin" się nazywają?
Na stronie CKE jeszcze nic nie ma, a sama już jestem ciekawa, co mnie ominęło! :D Pamiętam, jak dzień przed maturą z biologii z koleżanką kombinowałyśmy jakby tu się na czerwiec załapać...

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi, jeżeli rzuciłaś na nie okiem, tu musiałaś zobaczyć na pierwszej stronie >CZERWIEC 2013<. Tak, to drugi termin - dla tych którzy nie mogli pisać w maju.

PostNapisane: 16 wrz 2013, o 10:00 
Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta. :/
Na razie arkusze podstawowe. :)

http://www.kraczkowski.pl/aktualnosci/3 ... alne-2013/

PostNapisane: 16 wrz 2013, o 11:38 

no ok, czerwiec jest, ale czemu jest napisane "PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY Z BIOLOGII"??

PostNapisane: 16 wrz 2013, o 11:47 
RLY? Odsyłam drugi raz tutaj ->
egzamin-wst-pny-2013-vt50345-45.htm
Na 100% ludzie pisali ta maturę w czerwcu jako egzamin wstępny.. A czemu tak pisze, no nie wiem sama.. Taki mieli zamysł w CKE.
(tak BTW, arkusz z matmy podstawowej z czerwca 2011 był prawie identyczy jak z >matury próbnej< z marca 2012 - może ta biologia kiedyś posłuży jako próbny egzamin, I don't know)

PostNapisane: 16 wrz 2013, o 16:29 

Haha, to ciekawe :) To na dodatek te czerwcowe matury są egzaminem wstępnym na uczelnie dla tych ze starą maturą?? Wow, nie wiedziałam :D

PostNapisane: 16 wrz 2013, o 16:31 

Za 2 lata beda 3 matury xD

[ Post via Android ] Obrazek

PostNapisane: 17 wrz 2013, o 09:45 

Pobrałem maturę z czerwca ( biologia i chemia) i odpowiedzi nie pokrywają się z tymi arkuszami. Zadanie 1- dopasuj aminokwasy a odp mówią coś o wiązaniach peptydowych...z chemii to samo. Może ktoś to wrzucić do jednej paczki, tak aby odp i arkusze były sobie przyporządkowane? :( Pozdrawiam!

PostNapisane: 25 wrz 2013, o 16:16 

Sylwia - nie bardzo rozumiem, mówisz że arkusz jest arkuszem wstępnym z tego roku? A czy przez przypadek jakiś czas temu nie skończyły się już egzaminy wstępne? Nie trwały one 5 lat od wprowadzenia nowej matury?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia