Czy można zajść w ciąże?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

Rzeczywiście źle zrozumiałem,

też się z tym zgadzam i przepraszam za niesłuszne oskarżenia Tahtimittari
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Padre Morf »

No ale patrzcie na badania naukowe.

dokonane na niewielkiej grupie badawczej

Swoją drogą:
Wikipedie czytają 15 - 16 latki szukające informacji na tego typu tematy, później decydują się na tzw. stosuek przerywany broniąc się informacjami, że preejakulat- płyn przetwytryskowy nie jest w stanie zapłodłodnić i na 100% nie dojdzie do ciąży( a oczywiście jest to mozliwe ! )
naga prawda ^^
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: godziasia »

heh, znając życie, z zajściem w ciążę w ten sposób jest w sumie odwrotnie, niż przy wygrywaniu w totolotka - komuś innemu się nie uda, a Tobie akurat tak w zasadzie te dane (jakie są szanse itd) potrzebujesz do jakiejś pracy czy oceniasz realne ryzyko zajścia w ciążę przez Twoją dziewczynę? Bo widzisz, niby przy stosowaniu antykoncepcji w postaci tabletek czy prezerwatyw ryzyko ciąży też jest nieduże, mimo to zdarzają się pary, które zostały zaskoczone
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

No dobra, tak jak ja wszyscy dmuchają na zimne dla pewności, ale myślę że prawdopodobieństwo jest dużo mniejsze niż stosunek z tabletkami antykoncepcyjnymi, tu mi chyba przyznacie rację. Chodziło mi o porównanie prawdopodobieństwa do innych statystyk i prawdopodobieństw. Informacje zbieram do profesury z zachowań i interakcji osób z małych grup jak np. fora
PeReS
Posty: 141
Rejestracja: 14 cze 2009, o 18:41

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: PeReS »

Uh, profesura zapowiada sie slabo chyba, ze nie piszesz wszystkiego. Fakt ze juz napisales oznacza, ze spieprzyles grupe badawcza wiec musisz poszukac inne forum, bo jesli my wiemy ze Ty potrzebujesz to juz nasze zachowania/wypowiedzi czy cokolwiek innego moga byc spaczone. Przy czym dorosly facet robiacy profesure pytalby sie powazniej albo inaczej sformuowal pytanie. Stac by go bylo tez na prezerwatywy jesli bardzo chce sie popiescic z dziewczyna, az dziw ze nie zona przy powaznym, dojrzalym facecie". No i na koniec chyba by sie nie podpieral informacjami z wiki. Co do pytania to najlepiej sprawdz
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: resnick »

ja pierdu co za idiotyzm. jest szansa na ciaze czy nie i sranie w gacie przez miesiac. DECYDUJESZ SIE NA SEKS NIE ZABEZPIECZASZ SIE PIESCISZ CZY KIJ WIE CO TO JESTES GOTOWY/A NA DZIECKO I LICZ SIE DO CHOLERY Z MOZLIWOSCIA WPADKI
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

Dobrze, spokojnie, zawsze się ktoś znajdzie co nie rozumie gdzie jest granica między rozmową a zjechaniem kogoś. Po za tym troszkę rozumu, raczej większość się domyśliła że nie robię profesury. Pytanie jak pytanie, nie masz zamiaru prowadzić dialogu tylko się wymądrzać nie udzielaj się.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Aszyn »

W prejakulacie może być sperma, jeśli wcześniej zalegała ona w cewce moczowej.

Swoja drogą, ktoś może nie chcieć używać antykoncepcji ze względów wyznaniowych, natomiast zastanowiłbym się co mnie bardziej kręci - taki jakiś niby petting na granicy głupoty (chodzi o najbzdurniejszą ciążę świata), czy bezpieczny stosunek z tabletkami i prezerwatywą (jeśli tak bardzo boi się ktoś ciąży).

Tableki wg Pearla mają najlepszy wskaźnik jeśli chodzi o liczbę niechcianych poczęć, ale samo zażywanie ich wymaga od dziewczyny dyscypliny i dojrzałości(grapefruity, leki, peralginki i inne cuda). Jeśli ona jest świadoma jak funkcjonuje jej ciało, to jest na prawdę nikła szansa na ciążkę i możecie wtedy hasać dowoli.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość