czy moŻna zostawić szynszyle na 7 dni

Pawe³

czy moŻna zostawić szynszyle na 7 dni

Post autor: Pawe³ »

mam pytania co do szynszyli. czy mogą być razem jakie muszą mieć teren i mieszkanie proszę o wymiary np terrarium
czy moŻna je zostawić na 7 dni
czy moŻna je kąpać
czy moŻna je wypuszczać na wolność czyli w mieszkaniu na cały dzień np.4 pokoje czy na jeden pokój i na cały dzień i noc? proszę o pilną odpowiedź
Ostatnio zmieniony 6 sie 2007, o 21:57 przez Pawe³, łącznie zmieniany 1 raz.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: czy moŻna zostawić szynszyle na 7 dni

Post autor: muppet »

Na wszystkie te pytania można znalezc odpowiedz na tym forum. Proponuję poczytać różne tematy.
Pawe&#x142 pisze:czy mogą być razem
- tak
Pawe&#x142 pisze:jakie muszą mieć teren i mieszkanie proszę o wymiary np terrarium
- szynszyle mieszkają w klatce - w terrarium ze szkła by się ugotowały. Radzę zajrzeć do tematu o klatkach - tam były podane wymiary
Pawe&#x142 pisze:czy można je zostawić na 7 dni
- raczej nie. Ja zostawiam swojego max na 1-2 dni.
Pawe&#x142 pisze:czy można je kąpać
- kąpią się same w specjalnie do tego przeznaczonym pyle. Nie można ich kąpać w wodzie !
Pawe&#x142 pisze:czy można je wypuszczać na wolność czyli w mieszkaniu na cały dzień np.4 pokoje czy na jeden pokój i na cały dzień i noc?
- mój szynszyl ma do dyspozycji mój pokój dzień i noc. Ale ostrzegam - szynszyle to gryzonie - czyli szkodniki. Zgryzą wszystko co napotkają na swej drodze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości