Czy szynszyl może jeść...?

Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Czy szynszyl może jeść...?

Post autor: Predator713 »

no cóż. na stronie którą podałaś pisze że szylki są bardzo zróżnicowanymi zwierzaczkami i znaczy to tyle że np. jedna szylka zje całą kostkę soli a inna będzie się ograniczała do kilku liznięć dziennie.na tej stronie były argumenty przeciw soli o których nigdy nie słyszałem! być może rzeczywiscie lepiej z niej zrezygnować. ja soli nie podaję więc po trochu sie z Tobą zgadzam. ale co do wyrobów piekarniczych (WIEM ŻE WAFLE DO NICH NALEŻĄ! ) jak pisałem jeśli podaje sie je w rozsądnych ilościach nie ma problemów
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Czy szynszyl może jeść...?

Post autor: Szyszek1993 »

Myslę że w rozsądnych iościach wyroby piekarnicze i sól beda Ok. Przeciez można to traktować jako smakołyk, tak jak rodzynke która jest tez słodka i i nie wolno ich dużo dawać. Wiadomo DREAM zę te wafelki, paluszki odbiegają od naturalnego jadłospisu, ale tak to jest ze zwierzetami w nie woli, z biegiem lat zmieniją się ich jadłospisy w hodowlach i tak doprowadzono do udomowienia szysnzyli. Przcież w karmach też są czseto wyroby piekarnucze, sam widziałem nawet biszkopty dla gryzoni, a więc jak już było mówione: małe ilości nawet niezbyt zdrwoej przekaski nie doprowadzą od arzu do zgonu i choroby nie ma co az tak dramatyzować!
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Czy szynszyl może jeść...?

Post autor: Predator713 »

zgadzam sie. człowiek wie że np chipsy i cola nie są zdrowe a jednak jak od czasu do czasu zje paczuszkę to nic mu nie jest.
Marola
Posty: 17
Rejestracja: 12 cze 2010, o 12:27

Re: Czy szynszyl może jeść...?

Post autor: Marola »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości