Czy to wystarczy? - literatura do poprawy matury w 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Marthha91
Posty: 10
Rejestracja: 5 lip 2012, o 12:46

Re: Czy to wystarczy? - literatura do poprawy matury w 2013

Post autor: Marthha91 »

Hej, proszę oceńcie moje materiały (są już kompletne), coś usunąć, coś dodać ?
BIOLOGIA:
PWN, operon oraz zbiór omega - po przerobieniu tego zrobię: pakiet bukały teorię i zadania, zbior omega, tydzień po tygodniu do matury, mac edukacja, ABC, testy PWN, omega arkusze, wszystkie arkusze znalezione w internecie


CHEMIA:
Różak, pazdro, danikiewicz do organicznej, witowski - po przerobieniu tego zrobię: pazdro, persona, omega, koszmider, testy PWN, ABC, maturalnie ze zdasz, omega arkusze, tydzień po tygodniu do matury, wszystkie arkusze znalezione w internecie
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: Czy to wystarczy? - literatura do poprawy matury w 2013

Post autor: essayma »

whirl, nie da się jednoznacznie określić jakie książki zagwarantują Ci napisanie matury z bio na +80%. Proponuję Ci wypożyczenie z biblioteki, ewentualnie od znajomych kilku pozycji i przejrzenie mniej więcej, której książki język i sposób przekazu inf jest dla Ciebie najlepszy. Do każdego trafia inna książka i nie można generalizować. Ja osobiście polecam Bukałę i Witowskiego, ale jak widzisz niektórzy te pozycje odradzają.
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Czy to wystarczy? - literatura do poprawy matury w 2013

Post autor: rkgreen »

Osobiście nie polecam wydawnictwa MacEdukaja do biologii - mamy je w szkole i. Cała klasa uczy sie z Operonu albo PWNu, a Mac-owego podręcznika nawet nie kupujemy

Karola21
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2012, o 19:24

Re: Czy to wystarczy? - literatura do poprawy matury w 2013

Post autor: Karola21 »

A ja bardzo polecam materiały z Kursu Sikory z biologii. Mi bardzo pomogły, ale chce je sprzedać. Dostałam się na med, a uczyłam się głównie z nich
Pochodzą one z kursu dwuletniego. Skład: około 12 ksiązek/zeszytów formatu a4-tam są zadania rozwiązywane podczas zajęć z wykładowcą
ok. 120 stron materiałów teoretycznych (w obecnej edycji kursu są one wycofane, kursanci już ich nie otrzymują, a szkoda, bo zaweiraja bardzo dużo ważnych informacji przydatnych do własciwego formułowania odpowiedzi do arkuszy)
matury 17 sztuk-matury te są rozwiązywane na kursie, po czym wykłądowca je sprawdza wszystkie ocenione niektóre nawet zawierają odpowiedzi drukowane ze strony
Za cały komplet: 150 zł, cena do negocjacji
Kontakt: priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości