Czy warto studiować biologię i gdzie??

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
pacol

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: pacol »

a ja sie nie zgadzam z przemowca :P jestem na pierwzym roku nauki jak to nauki wiadomo trzeba sie troche przylozyc zeby cos osiagnac albo opieprzac sie i zaliczyc jakos rok a co do wykladowcow itp. mysle ze nei jest tak do konca jak napisales. no ale to wszystko jest subiektywne najlepiej samemu sie przekonac
liena
Posty: 6
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 16:31

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: liena »

Hej]

Jestem maturzystką i chciałabym studiować biologię, ale tak żeby była specjalizacja antropologia. Czy wie może ktoś, gdzie występuje taki kierunek z taką specjalizacją Fajnie jakbyście szybko mi odpisali)
Pozdrawiam.

Aha zamierzam ogólnie zdawać na maturze biologię i chemię rozszerzoną. Tylko, że ja zbytnio nie jestem dobra z tych przedmiotówno ale w klasie jestem na kierunku bio-chem-fiz., więc postanowiłam te przedmioty zdawac, ponieważ bardzo je lubię a poza tym chce studiować antropologię, ale najpierw muszę biologię a później jest specjalizacja antropologia czy jakoś tak:P
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2008, o 16:52 przez liena, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: badger »

UAM Poznań, jest spory zakład antropologii

ps. pozdrawiam koleżankę z miasta
liena
Posty: 6
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 16:31

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: liena »

A we Wrocławiu albo w Łodzi jest cos

P.S również pozdrawiam
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: badger »

Też jest. Poszukaj na stronach wydziału biologii.
liena
Posty: 6
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 16:31

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: liena »

Ok dzięki

A ty Badger gdzieś studiujesz Jak tak to na jakim kierunku
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: badger »

Biologię na UAM a specjalizację wybiorę za rok, będzie to na pewno jakiś zakład zoologiczny w Instytucie biologii środowiska
Atria
Posty: 16
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:57

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: Atria »

Czy ktoś z Was studiuje biologię zaocznie? Ile jest godzin laboratoriów na pierwszym roku z chemii i jak one wyglądają? Co dokładnie robi się na tych laboratoriach? Czy jest bardzo dużo nauki i trudno będzie pogodzić studia z pracą? Rozważam rozpoczęcie biologii w przyszłym roku i każda informacja będzie dla mnie ważna
Dufin
Posty: 117
Rejestracja: 25 maja 2008, o 10:19

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: Dufin »

W Krakowie studiując biologię na UJ będziesz mogła wybrać specjalizację antropologii
piter_zdw
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2007, o 19:54

Re: Czy warto studiować biologię i gdzie??

Post autor: piter_zdw »

Ja studiuję w Łodzi i jest super ] Mimo tego że jestem przed egzaminami i w środę mam pierwszy to i tak polecam. Dla kogoś kto lubi zwięrzęta ( ja osobiście mam hodowle pajęczaków) to jest coś co pokocha. Zajęcia z bezkręgowców to coś pięknego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości