Czy zostać farmaceutką ???

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Zdezorientowana

Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: Zdezorientowana »

Nie wiem czy to zabrzmi normalnie jestem w 2 klasie LO i od malenkosci chcialam byc jak Dr. Quen ale gdy sie dowiedzialam ile to nauki i gdy doszla edo nauki chemiabardzo sie zniechecilam a teraz mam mozliwosc otworzenia apteki w przyszlosci i choc wiem ze nauka ogolnie mi nie wchodzi jezeli chodzi o jakis wiekszy napor nie wiem co robic czy dam sobie rade na farmacji choc nie umiem chemii ? ? nie wiem czy dam rade boje sie ze to wszystko runie na mnie jak ulewa i nie dam rady by moc potem zyc jak czlowiek Pomozcie a moze poporstu pojsc na byle jakie studia nie mam jeszcze wcale pojeia na co isc no chyba ze na ta farmacje ehhhh
bagatha

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: bagatha »

farmacja to brdzo ciezkie studia, i sama chemia
jesli nie lubisz chemii i nie jest ona w Twoja pasją, to nie masz szansy ukonczyc te studia, a co wiecej miec w przyszlosci zawod, ktory bedziesz lubic.
wybierz takie studia, na ktorych bedziesz sie uczyc choc troche z przyjemnoscią.
pozdrowienia
Gość

Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: Gość »

Natomiast na medycynie prawie nie ma chemii (na UJ jest ylko zaliczenie, nie ma egzaminu). Tylko najpierw trzeba sie dostac czyli zdac chemie na maturze.
bagatha

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: bagatha »

na medycynie prawie nie ma chemii?
hm, nie zgodze sie, ona tam po prosu jest i tazke studiujac medycyne nalezy lubic chemie bo człowiek to zycie a zycie to chemia.
pozdrowienia
Gość

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: Gość »

bagathaa skad wiesz,ze farmacja to takie bardzo cięzkie studia?
_lee

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: _lee »

Go&#x15B&#x107 pisze:bagathaa skad wiesz,ze farmacja to takie bardzo cięzkie studia?
Bo Bagatha wszystko wie i na wszystkim się zna. Sama pewnie studiuje wszystkie te kierunki.
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: JaQb »

_lee pisze:
Go&#x15B&#x107 pisze:bagathaa skad wiesz,ze farmacja to takie bardzo cięzkie studia?
Bo Bagatha wszystko wie i na wszystkim się zna. Sama pewnie studiuje wszystkie te kierunki.
Bo każdy zdrowo myślący i troszke się interesujący tematem człowiek, wie ile jest osob na jedno miejsce na farmacji, pozatym Farmacja to kucie kucie kucie nazwy łacińskie (.) łacińskie
żeby tam iść trzeba bardzo lubić chemie
ewa155

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: ewa155 »

JaQb pisze:Bo kaŻdy zdrowo myślący i troszke się interesujący tematem człowiek, wie ile jest osob na jedno miejsce na farmacji, pozatym Farmacja to kucie kucie kucie nazwy łacińskie (.) łacińskie
Sama jestem na farmacji. To nie prawda, Że tylko kucie, kucie i kucie. Mam duŻo czasu dla znajomych, przyjaciół. :564: Rzeczywiście przed sesją robi się gorąco, ale prawie cały semetr jest na luzie. Nie przesadzajcie. Nie lubie ludzi, którzy wymądrzają się na temat kierunków i uczelni na których nie są.
kate

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: kate »

ewa155na którym roku jesteś i na jakij uczelnii studujujesz?
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: Guru »

ewa155 pisze: Rzeczywiście przed sesją robi się gorąco, ale prawie cały semetr jest na luzie.
tak jest na wszystkich studiach. i nie ma sie co rozpisywac ze ktores sa ciezsze od innych. wszystko zalezy od czlowieka i jego stosunku do nauki. wszedzie mozna sobie dobrze poradzic i miec czas na przyjemnosci.
speedrw
Posty: 104
Rejestracja: 23 lip 2005, o 01:00

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: speedrw »

Go&#x15B&#x107 pisze:Natomiast na medycynie prawie nie ma chemii (na UJ jest ylko zaliczenie, nie ma egzaminu). Tylko najpierw trzeba sie dostac czyli zdac chemie na maturze.
Podobno na medycynę trzeba też zdawać maturę z fizyki.
bagatha

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: bagatha »

zalezy na jakiej Akademii, wymagania nie sa takie same dla calej Polski
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: Laura »

Bagatha! Studiujesz farmację czy medycynę?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości