Dietetyka

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Awatar użytkownika
Karciarz
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2012, o 16:39

Dietetyka

Post autor: Karciarz »

Cześć,

Mam kilka pytań do studentów dietetyki, jaki i tych już pracujących w tym zawodzie

Możecie mi powiedzieć, jak z Waszej perspektywy kierunek ma się do przyszłości?
Czy można stwierdzić, że jest przyszłościowy? Czy kończąc takie studia nie mamy problemu ze znalezieniem pracy, jak po wielu humanistycznych kierunkach?
Gdzie takową pracę możemy znaleźć? Placówki, szpitale, poradnie czy najlepiej otworzyć własny gabinet?
Jakiego wynagrodzenia możemy spodziewać się na tak zwane dzień dobry?
Chyba za dużo informacji oczekuję:)

Jeśli wybrałem nieodpowiedni dział, to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.
kaniula
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2013, o 15:32

Re: Dietetyka

Post autor: kaniula »

Rozejrzyj się po innych forach, na każdym kroku ludzie szukają cudownej diety i porad na wagę złota. Myślę że jest to kierunek bardziej techniczny i nie można go porównywać do studiów humanistycznych.
Coprolit
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2015, o 12:17

Re: Dietetyka

Post autor: Coprolit »

Ja wiele razy próbowałam odchudzania różnymi metodami niestety w większości przypadków albo bez efektów albo z bardzo mizernymi. Jakiś czas temu znalazłam jednak na stronie [mod] sporo ciekawych porad na temat odchudzania i o dziwo muszę przyznać, że działają i widać już pierwsze zadowalające efekty Zobaczymy co będzie dalej ale jestem jak na razie dobrej myśli
Tomeek
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2015, o 02:36

Re: Dietetyka

Post autor: Tomeek »

Kierunek do przyszłości ma się bardzo dobrze. Zapotrzebowanie na tego typu wiedzę jest duże i w zasadzie ciągle rośnie. Pytanie tylko czy na pewno są nam potrzebne studia. Jest mnóstwo kursów z certyfikatami trenera osobistego czy to w zakresie dietetyki, a moim zdaniem oszczędza to sporo czasu, a efekty daje podobne. Podobne przyjmując oczywiście, że sam we własnym zakresie mocno interesujesz się tematem bo nie ulega wątpliwości, że materiałów na studiach w porównaniu z dowolnym szkoleniem będziesz miał oczywiście więcej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości