Dobry bio-chem Kraków

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
salatkagrecka
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2017, o 11:36

Dobry bio-chem Kraków

Post autor: salatkagrecka »

Jeszcze nie wiem do jakiego liceum pójdę ale na pewno na profil biologiczny bo chciałabym w przyszłosci studiować jakiś kierunek medyczny, nie koniecznie medycyne ale np farmację jeszcze nie wiem napewno. Mam pytanie czy możecie wymienic szkoły w Krakowie które mają dobry poziom z bio-chemu? Lokalizacja jest mi obojętna bo i tak zawsze i wszędzie poruszam się rowerem, na duzych odleglosciach też. Zależy mi tylko na tym wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
JohnLock
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2017, o 10:58

Re: Dobry bio-chem Kraków

Post autor: JohnLock »

A powiedz, czy brałaś już może pod uwagę jakiekolwiek szkoły?
IIIPLO
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2015, o 10:34

Re: Dobry bio-chem Kraków

Post autor: IIIPLO »

Zapraszamy do nas – III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego! Mamy klasę o profilu biologicznym z rozszerzonymi biologią, językiem polskim i językiem angielskim, a dodatkowe rozszerzenia uczeń wybiera indywidualnie bez żadnych dodatkowych opłat. Na przykład jeżeli będziesz chciała zdawać na maturze również chemię, możesz wybrać poszerzony zakres godzin z tego przedmiotu. Oferujemy również szeroką gamę zajęć dodatkowych (sportowych, artystycznych, językowych). Jesteśmy też wysoko w rankingu zdawalności matur w krakowskich szkołach. Aby dowiedzieć się więcej, możesz odwiedzić naszą stronę internetową iiiplo.krakow.pl/o-szkole lub szkołę osobiście
salatkagrecka
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2017, o 11:36

Re: Dobry bio-chem Kraków

Post autor: salatkagrecka »

Nie, jeszcze żadnej konkretnej nie brałam pod uwage, robie dopiero rozeznanie w czym mozna wybierać. Tylko nie nie wiem co rodzice powiedza na prywatną, nibby mi sie nie wtracają do wyboru ale o prywatnej im nie mówiłam więc nie wiem co powiedza. Możecie mi napisac jak drogo to wychodzi za semestr?
IIIPLO
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2015, o 10:34

Re: Dobry bio-chem Kraków

Post autor: IIIPLO »

Czesne w naszej szkole wynosi około 500 zł miesięcznie. To cena, za którą zapewniamy wysoki poziom nauczania i odpowiednie warunki dla naszej młodzieży. Jak już wspomniałem, wliczone są w to lekcje rozszerzone, nauka języków obcych, również opieka szkolnego psychologa. Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania – śmiało!
salatkagrecka
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2017, o 11:36

Re: Dobry bio-chem Kraków

Post autor: salatkagrecka »

OK, jak cos to będe pytać, bardzo dziękuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości