Dokładność i szczegóły a egzamin manualny na techniki dent.

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Dokładność i szczegóły a egzamin manualny na techniki dent.

Post autor: n0id3ntity2 »

Witam, jako że moja matura daleko odbiega od norm progów na stomatologie myślę intensywnie o technikach dentystycznych. Mam kilka pytań do was
1.Czy osoba jak ja, która nie miała styczności z wszelakimi uczelniami plastycznymi i chce się dostać, ma jakiekolwiek szanse?(biorę pod uwagę jakies korepetycje)
2. I tu prośba, do tych, którzy egzamin manualny mają już za sobą. Czy mogłby ktoś zamieścić jakieś linki do fotek z internetu, jakichkolwiek, które odpowiadały by standardom egzaminu manualnego jeśli chodzi o szczegółowość takowych modeli?Bardzo mnie to intryguje, czy byłabym w stanie w rok przygotować się do takiego egzaminu, a nie mam pojęcia, jak szczegółowe są to modele.
3. Czy myśląc o tym kierunku braliscie pod uwagę swoje zdolności rysownicze?I blagam, bez skromnościLicze na szczere odpowiedzi, które mi nieco rozjaśnią sytuację, czy mam jakiekolwiek szanse.
paulinka3a
Posty: 13
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 20:30

Re: Dokładność i szczegóły a egzamin manualny na techniki dent.

Post autor: paulinka3a »

Ćwicz sobie ile chcesz, a to i tak Ci nie pomoże. Tam juz miejsca są wykupione. Wiem bo byłam dwa razy na takim egzaminie. I za drugim razem dostałam o połowe mniej punktów niż za pierwszym, mimo iż rysunek był ten sam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości