Dostałem się na lekarski i zacząłem mieć wątpliwości...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pawelsl
Posty: 307
Rejestracja: 11 maja 2014, o 13:25

Re: Dostałem się na lekarski i zacząłem mieć wątpliwości...

Post autor: pawelsl »

Jeśli ktoś umie z siebie zrobić pożądanego pracownika na rynku pracy (studia w tym wiele nie pomogą, trzeba pracować samemu) to informatyka jest obecnie niezłą dziedziną jeśli chodzi o warunki pracy.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Dostałem się na lekarski i zacząłem mieć wątpliwości...

Post autor: Mårran »

Po lekarskim też da się fajnie ustawić, trzeba tylko być elastycznym. Jak się chce koniecznie do jakiegoś szpitala, a tam zatrudniają na wolontariat, a dyżury na śmieciówce za 10zł/h to czlowiek musi dorabiać i się kręci.

Jak się wybierze deficytową speckę i znajdzie szpital, gdzie brakuje pracowników, to ma się pensję rezydencką (bez szału, ale jest) i za 4-6 dyżurów w miesiącu na zwykłej umowie o pracę jest w stanie wyciągnąć minimum (bo da się więcej) 4k na rękę. Mało? Dużo?

Trudno mi porównywać z pensjami informatyków, ale na życie starczy, jeszcze da się odłożyć. A to sam początek specjalizacji i bez dorabiania na bokach.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości