Dredy na UMK CM (Bydgoszcz)

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
krauze
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2015, o 10:39

Dredy na UMK CM (Bydgoszcz)

Post autor: krauze »

witam szanowne grono. to mój pierwszy post, proszę o jakąś wyrozumiałość.
w tym roku wybieram się na fizjoterapię do Bydgoszczy na CM i chciałam zapytać jak wygląda sprawa noszenia dredów na tym kierunku. Jestem szczęśliwą posiadaczką tych piękności od 1,5roku i nie chciałabym się ich pozbywać
Nie chodzi mi o to, czy ludzie to tolerują na uczelni, bo to wiadomo - zależy od człowieka. Ale czy dredy utrudniają naukę tam, jak np czy basen jest obowiązkowy/kilka razy w tyg. I najważniejsze pytanie - bo na niektórych kierunkach/zawodach dredy nie są wskazane (jak np kosmetyczka, bo to jednak świadczy o zadbaniu człowieka niektórzy wciąż jeszcze myślą, że jak dredziarz to ćpun i brudas). Czy od fizjoterapeuty wymaga się nie noszenia dredów?
Pozdrawiam
prohecyt
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, o 10:06

Re: Dredy na UMK CM (Bydgoszcz)

Post autor: prohecyt »

u mnie na roku był koleś z dredami i nie miał z tym żadnych problemów. Basen raz w tygodniu obowiązkowy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości