Egzamin / LO

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Frontsider
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:35

Egzamin / LO

Post autor: Frontsider »

Hejos, cześć i czołem.
Jam tu z takim pytaniem gdyż nauczyciel mi ostatnio namącił w głowie, otóż. Czy jeśli napiszę dobrze egzamin gimnazjalny, to jest on jakoś zapisywany w moich aktach szkolnych"? I czy po liceum ma on jakieś znaczenie? Oraz drugie pytanie: Jakie liceum byście bardziej polecili w Krakowie, V czy VIII bo słyszałem że są na równych poziomach.
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Egzamin / LO

Post autor: LillyM666 »

Hejka.
I to i to ma dobre opinie, tylko że VIII ma w pierwszych klasach drugie zmiany

Frontsider
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:35

Re: Egzamin / LO

Post autor: Frontsider »

A wiesz coś o tych aktach szkolnych? albo może coś więcej o tych szkołach?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Egzamin / LO

Post autor: Giardia Lamblia »

Frontsider pisze:Czy jeśli napiszę dobrze egzamin gimnazjalny, to jest on jakoś zapisywany w moich aktach szkolnych"?
Tak.
Frontsider pisze:I czy po liceum ma on jakieś znaczenie?
Takie samo jak Twoje świadectwo po 1 klasie podstawówki. Powód do stresu i wielu nieprzespanych nocy, nieprawdaż?
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Egzamin / LO

Post autor: LillyM666 »

O nich wiem tylko z biologa, czekam na dni otwarte, może dowiem się czegoś więcej. Oprócz V i VIII biorę pod uwagę jeszcze I, ale tam ciężko ponoć.

Frontsider
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:35

Re: Egzamin / LO

Post autor: Frontsider »

Dzięki Ci bardzo za odpowiedź czyli napisać egzamin, i żyć licealnym życiem.


O I słyszałem że ciężko dlatego ją odpuściłem na całej linii, pozostaje więc wybór pomiędzy V i VIII, którą dajesz na pierwszy strzał LillyM666? Ja chyba na pierwszą wezmę V
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Egzamin / LO

Post autor: LillyM666 »

Daję też piąteczkę No i o VIII też rozważałam, dobra szkoła, tylko te zmiany. Trzeba kogoś szukać, ja do Krakowa idę sama, a Ty?

Frontsider
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:35

Re: Egzamin / LO

Post autor: Frontsider »

Ja właśnie rozważam, do V bym poszedł sam, do VIII kieruje się kolega na pierwszy strzał. Myślałem też o internacie wraz z nim ale chyba nie wypali Samemu to się boję, nie wiem jak Ty xd
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Egzamin / LO

Post autor: LillyM666 »

Samemu głupio trochę, to fakt xd No ale cóż. Też się wybieram do internatu (najprawdopodobniej na Focha) i również sama, przyda się zmiana środowiska

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Egzamin / LO

Post autor: Mårran »

Ee tam, jak jestescie choc troche ogarnieci spolecznie, to szybko poznqcie nowych ludzi. Bez stresu

Pani Buka
Frontsider
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:35

Re: Egzamin / LO

Post autor: Frontsider »

Z ogarnięciem jest nawet spoko, tylko, pytanie dla rozgarniętych w temacie, w V zwracają większą uwagę na to jak się ubieramy? Czy jest tak samo jak w większości gimnazjów, że taki strój jest ok a inny nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości